Dlaczego ETH spadło? Do Kwon aresztowany! Polska waluta spada… [Spadek ETH, Do Kwon, Airdropy]

Analiza rynków kryptowalut

Czy zastanawiałeś się, dlaczego ETH spadło po długo wyczekiwanym najważniejszą aktualizacją techniczną w historii Ethereum? A co z aresztowaniem Do Kwona i spadkiem polskiej złotówki? Ten film dostarcza analizę bieżących wydarzeń na rynku kryptowalut, omawiając wpływ plotek i faktów na ceny.

Film analizuje wahania cen Bitcoina i Ethereum, zwracając uwagę na wpływ „The Merge” na wartość ETH. Omawia również zachowanie innych kryptowalut, takich jak ATOM, w kontekście wprowadzenia ATOM 2.0.

Kupuj plotki, sprzedawaj fakty

Autor omawia strategię inwestycyjną „kupuj plotki, sprzedawaj fakty” na przykładzie ETH i ATOM, pokazując, jak oczekiwania na ważne wydarzenia wpływają na ceny. Podkreśla znaczenie zrozumienia psychologii rynku.

Do Kwon i upadek Luny

Film porusza temat aresztowania Do Kwona, twórcy Luny, i jego próbę transferu Bitcoinów. Przypomina o lekcji płynącej z upadku Luny i zaprasza do zapoznania się z analizą wpływu FTX na rynek crypto.

Słabość polskiej złotówki

Autor omawia również spadek wartości polskiej złotówki w kontekście globalnej sytuacji gospodarczej i wycieku gazu z Nord Stream.

Potencjalne airdropy

  • Stargate: Transfer 100 USD w USDC za pomocą Stargate może umożliwić zdobycie NFT.
  • Chain Hop: Platforma do przesyłania środków między różnymi blockchainami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aktualnej sytuacji na rynku i potencjalnych okazji inwestycyjnych? Obejrzyj ten film!

Zobacz pełną transkrypcję filmu

Cześć witam was w kolejnym odcinku na moim kanale w dzisiejszym odcinku zrobimy sobie przegląd newsów przegląd tak zwanego kupuj plotki sprzedawaj fakty oraz przegląd paru potencjalnych airdropów związanych z leierrą oraz Stargate zaraz do tego wszystkiego przejdziemy standardowo przed zacięciem odcinka zapraszam was do opisu mamy tutaj link do giełdy babit oraz Giełdy binan są to dwie giełdy których używam link do moich sociali Discord grupa z ogłoszeniami na telegramie oraz mojego Twittera tutaj poprzedni odcinek serii czy uda mi się zrobić po prostu x10 na kryptowalutach czyli od 2500 dolarów na do 25 wszystko będzie na YouTubie bardzo fajne wyniki zrobił za co Bardzo wam dziękuję Przypominam że raz w tygodniu losuje jedną osobę która skomentuje po prostu film pod jakimś tam po prostu skomentuję film dodatkowo subskrybuję mój kanał No i tutaj Michał wygrał 10 dolarów także zaraz do niego napiszę i jak tylko dostanę jego adres to dostanie otrzyma swoje 10 10 dolarów także no Komentujcie filmy No i macie szansę wygrać 10 dolarów przypominam właśnie o giełdzie babit najlepsza giełda bezkyway No i obecnie zerofii Jeżeli tradeujecie na spot więc uważam że to jest mega sprawa Dodatkowo w następnym w tym tygodniu będę miał coś jeszcze dla was na bybicie gdzie po prostu będziecie mogli zarobić ale dobra No jak otworzyć sobie konto zrobicie depozyt do 7 dni to będziecie mogli otrzymać fajny fajny bonus ale przechodząc już do odcinka No to tak Bitcoin mamy Extreme możemy zobaczyć za ostatni miesiąc Tutaj wszystko jest Extreme firm mamy wielki strach na rynku dalej no i tutaj przychodząc na cenę No to mamy 19 500 jak sobie otworzę siedmiodniowy wykres możemy zobaczyć ostatnio spaliśmy na 18 500 ponownie potem spaliśmy na 18,500 ponownie potem mieliśmy jednodniową Jak to się mówi wybicie bo mieliśmy ponad 20 tysięcy dolarów i nacieszyliśmy się tym dosłownie przez parę godzin no i ponowne spadki na 18,500 i teraz mamy odreagowanie dzisiaj było 19000 teraz z 19,5 tysiąca także coś tam ten Bitcoin nam czasem rośnie ale czasem spada No jeżeli chodzi o kryptowaluty No to tutaj kwant jakiś wzrosty największe spadki ma ewos no i generalnie tutaj nic nic specjalnego na rynku się nie dzieje jak o to chodzi możemy właśnie zobaczyć że dalej jest strach na rynku Ciekawe czy ten dołek był już za nami czy nie może zrobię o tym kiedyś materiał chciałem tutaj poruszyć kupuj plotki sprzedawaj fakty bardzo popularne polecenie każdy jest na no praktycznie każdy co jest w Krypto powinien je znać No i ostatnio największe wydarzenie na ethereum Zobaczcie to w ogóle co Co oznacza to wydarzenie kupuj plotki Czyli że są jakieś plotki i do tego momentu jakbym ethereum merge wchodził 15 września do momentu 15 września cały ten eterium mecz był pewien sposób plotką oczywiście potwierdzono że to powiedzmy wchodzi Ale w sensie oficjalnie powiedzianą jak o to chodzi ale no było to wszystko powiedzmy tutaj wiecie to jeszcze nie weszło jeszcze nie stało się faktem ludzie do tego podchodzili że No wkrótce dopiero będzie zobaczymy czy się uda i tak dalej No i cena możemy zobaczyć że od tych spadków na ethereum bardzo odreagowała bo zrobiła ponad 120%. więc dało się wykręcić bardzo ładny wynik w dwa miesiące na samym ethereum w bs-ie No następnie potem rynek kryptowalut spadł i tirem tutaj spadło No ale następnie znowu odbiło o 25%. no i potem 15 września Jeden miał być mercz najpierw odbiło Nie mam tego tutaj na jednodniowych pokazanych ale najpierw było odbicie samego ethereum Samo ethereum poszło do góry jak już się udał damerge a potem na wieczór Cena spadła cena spadła o ponad 10%, czyli dość dużo w dodatku do dziś Cena spadła o kolejne 15 15% obecny cena minus 10 więc od damerge'a od tej pozytywnej informacji o tym że The merge wchodzi i tyrium spadło o ponad 20 no 20 18% w zależności jak to liczyć bo 1600 jest 1270 No teraz z 1300 15 to było na moment pisania tego użyłem to wam rano na telegram Czemu się tak dzieje No właśnie dlatego że wszyscy podeszli do tego że już się udało że lecimy to the moon Ale w ten sposób jak już było to miejsce ten mecz wszedł No to powiedzmy rynek rynek na to zareagował No i ludzie po prostu podrzucali torby i już nie był już to tak ciało rynku No i cena spadła To samo możemy zobaczyć na atomie obecnie atom USD t sobie zobaczymy atom pomimo mocnej bessy tak jak wiemy możemy zobaczyć że zrobił bardzo ładne odbicie prawie 200%, A ostatnio tutaj od tych 10 dolarów No 70% robił tak Czemu No bo tutaj niedawno miało wchodzić tak zwane atom 2.0 trochę podobna narracja jak z ethereum 2.0 No i Rynek Pod to grał tak rynek Rus No bo właśnie będzie wchodzić tak zwane ale tą 2.0 atom 2.0 wszedł chyba wczoraj czy przedwczoraj No i możemy zobaczyć że rynek to wycenie na minus 15%. pomimo że w pewien sposób się przecież wszystko udało No tak to już działa Jest to powiedzenie jak najbardziej się to sprawdza to samo było na Polka dot gdy wprowadzili paraczęiny od razu gdy w ogóle wprowadzali paraczeny to wtedy Polka do dnia swoje ATH i potem już nigdy nie przybiła tego swojego ATH to samo było na kardano wszyscy czekali zapowiedzieli datę Smart kontraktów na karnano wszyscy czekali na te Smart kontrakty aż to zostanie wprowadzone i po wprowadzeniu niby lepsza technologia i tak dalej ale cena spadła i też nie przebiła swojego ATH także to tak wstępem takiego słowa zdania Jest to uważam bardzo bardzo cenne jakby żeby myśleć o tym wszystkich wydarzeniach że no kupił plotki sprzedawaj fakty to się naprawdę sprawdza praktycznie 99% skuteczności też tutaj pozdrawiam Mr Hyde z którym o tym gadałem no i powiedzmy doszliśmy doszliśmy on też powiedział właśnie że to się brak praktycznie zawsze sprawdza No także pozdrawiam Mister Hajda Kolejna rzecz Polska złotówka to jest shitcoin Przepraszam obecnie kurs dolara kosztuje 4,93 ale możemy zobaczyć że wczoraj Pewnie wszyscy o tym trąbili więc też nie będę tam mówił o politycznych rzeczach i tak dalej mamy wyciek na tym nie gazprom tylko tylko to drugie no na Nord stream więc tutaj Polska złotówka ucierpiała No ale generalnie kurs dolara dzisiaj rano jeszcze wynosił 5 zł i 5,6 groszy także no rzecz powiedzmy masakryczna jak o to chodzi no będąc w Krypto powiedzmy jakoś możemy się cieszyć No ale konsekwencje to ma takie że no mamy mega słabą złotówkę No i wszystko w naszym kraju będzie zdecydowanie droższe a inflację w Polsce też mamy bardzo piękną w sensie dużą ale dobra jakby bo to to już wszyscy mówili też nie chce nie chce się powtarzać na YouTubie z tym co każdy mówił na telegramie Już wam o tym pisałem że dokon tutaj za dokonem została wystawiona czerwona nota odpaliłem se wtedy shorta pisałem o tym właśnie na telegram Już odpalam sobie shorta na Luna No potem dokon dodał twitte że w sumie to nic mu nie jest tylko tam pisze sobie kod No ale potem okazało się że dokąd został aresztowany nie nie wiem czy jest to w 100% pewne że on rzeczywiście został aresztowany Nie nie widziałem 100% czy czy jest aresztowany ale generalnie wiemy tutaj że próbował przesłać bitcoiny na okexa i kocoina łącznie 5000 bitcoinów No i w sumie prokuratura mu zamroziła także ciekawe no tak jak powiedziałem pisałem wam o tym shorcie na telegramie jak chcecie dołączyć do telegramu tutaj macie linka zawsze w opisie także bardzo was zapraszam Dodatkowo w poprzednich filmach rzeczywiście ktoś mi napisał że wiecie linki afiliacyjne daje a nie zawsze daje linki do tego czego używam w podczas odcinka No i uznałem że nie będę wam tutaj spamł w tym opisie żeby ten opis też nie był za długi i tak dalej pozycjonowanie na YouTubie i inne bzdety że po prostu na telegramie będę dodawał film z razem linkami Myślę że to też będzie taka fajna że wy musicie wbić na mojego telegrama No a jednocześnie rzeczywiście będziecie dostawać te linki do przydatnych stron przydatnych artykułów czy jakiś tam czego będę używał żeby Jak wam jest potrzebne Myślę że to taka fajna może być wymiana i tutaj artykuł Mike Nowogard wskazuje błędy popełnione przez inwestorów Luny nie chcę już wracać specjalnie do Luny Było minęło jak o to chodzi ale lekcja z luny Uważam że powinna być bardzo bardzo mocno wyciągnięta machnowograd inwestował w Lunę chyba po 5 centów jako Private sale potem kupował ją cały czas po 20 centów No i Luna w pewnym momencie kosztowała ponad 100 dolarów Mike Zresztą zrobił sobie tatuaż nie wiem czy go gdzieś mamy nie mamy tego tatuażu zrobił sobie go chyba na ręce właśnie z okazji żeluna przebiła 100 dolarów No i jak wiemy wiemy jak się to skończyło pewnie dużo zarobił ale pewnie dużo poszło się po prostu walić jak o to chodzi no i uważam że warto sobie ten artykuł przeczytać No i teraz potencjalny airdropy tutaj Stargate na starget jeżeli zrobicie słapa tak zwany transfer bardziej za pomocą z optymizmu na matic lub inną sieć w 100 dolarów usdc będziecie mogli screamować to nft starczy zrobić takie coś przebieracie z tond na przykład natąd i tu na tej stronie będziecie mogli sobie skejmować nfteka akcja trwa do trzeciego do trzeciego października także na spokojnie Jeszcze jest trochę czasu No i to jest pod potencjalny r Zrobię jakiś tokena od layer zero który oficjalnie ma go nie być no ale tutaj wiecie jak to jest Uważam że ten token może być bo sam Stargate ma Oczywiście swój token No ale tutaj te słapy na nft idę transferem No mogą rzeczywiście dać nam jakiś token kolejny dla użytkowników więc uważam że warto zebrać sobie tę nft No i kolejną rzecz jest to Chain protokol yyy Chain hop jest to właśnie taki fajny Decks w sensie nawet nie Dex taki Bridge powiedzmy tylko router który pozwala nam właśnie w bardzo fajny sposób przesyłać sobie środki z jednego China na drugi no i tutaj na przykład z optymizmu na arbitrum mogę bardzo łatwo przenieść środki No i właśnie chciałem to no i tak potrzebuję to zrobić żeby tą arbitrum nową się jeszcze pobawić więc w tym momencie po prostu na odcinku Klikam sobie że chcę przejrzeć sobie środki No i zero cztery ethereum zostanie po prostu przeniesiony z optymizma na arbitrum niby już mam pending zobaczymy jak to pójdzie wszystkie linki nam wam w opisie standardowe jeżeli odcinek się wam spodobał Dajcie łapkę w górę Przypominam że jedna osoba komentująca wygrać 10 dolarów i do następnego odcinka

Przewijanie do góry