ROBOHERO AIRDROP OSTATNIA SZANSA, ALTCOINY WYBUCHNĄ PO HALVINGU? [RoboHero, Altcoiny, Halving Bitcoina]

Czy Altcoiny Wybuchną Po Halvingu Bitcoina? Analiza Rynku i Airdrop RoboHero

Zanurz się w fascynujący świat kryptowalut i dowiedz się, co może czekać rynek altcoinów po zbliżającym się halvingu Bitcoina. Ten film analizuje aktualną sytuację rynkową, omawia trendy takie jak GameFi, RWA, DePIN i AI, a także porusza kwestię airdropów, w tym ostatnią szansę na udział w airdropie RoboHero.

Patryk Kępiński, ekspert z Krypto Raportu, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat korekty Bitcoina, analizuje wykresy i omawia potencjalne scenariusze. Film porusza także ważne kwestie dotyczące inwestowania w altcoiny, takie jak:

  • Analiza rynku altcoinów: Omówienie obecnych trendów i nastrojów panujących na rynku.
  • Airdrop RoboHero: Szczegóły dotyczące ostatniej szansy na udział w airdropie i zdobycie NFT.
  • Wpływ halvingu Bitcoina: Dyskusja na temat potencjalnego wpływu halvingu na rynek altcoinów.
  • Czynniki wpływające na rynek: Omówienie roli VC, funduszy inwestycyjnych i launchpadów.
  • Ostrzeżenia dla inwestorów: Wskazówki, na co uważać podczas inwestowania w altcoiny.

Dodatkowe tematy poruszane w filmie:

  • Wyrok w sprawie SBF i FTX.
  • Rola BlackRocka na rynku kryptowalut.
  • Porady dla początkujących inwestorów.

Jeśli interesujesz się rynkiem kryptowalut i chcesz dowiedzieć się więcej o potencjalnym wpływie halvingu Bitcoina na altcoiny, ten film jest dla Ciebie.

Zobacz pełną transkrypcję filmu

[Muzyka] i raz dwa TR Witam was moi drodzy serdecznie w kolejnym bitcoinie przyka Po krótkiej przerwie po przerwie która w sumie była spowodowana moją chorobą i w sumie to nie wiem dlaczego tak się stało ale najwidoczniej wydarzenie czyli konferencja kryptor raportu która miała miejsce No już prawie półtora tygodnia temu po prostu się dobrze udała Natomiast ja was Witam w tym pięknym nowym tygodniu Oczywiście Witam was w tym pięknym nowym tygodniu z dosyć dużą korektą na bitcoinie która to się właśnie nam dzisiaj z niedzieli a Boże z poniedziałku na wtorek pojawiła i o tym też dzisiaj porozmawiamy ale nie tylko porozmawiamy sobie przede wszystkim też o tym W którym miejscu na rynku Jesteśmy z takiej perspektywy bardziej inwestorskiej z perspektywy tego co się dzieje jednak za plecami za tym całym frontem który Wielu z was ma tylko i wyłącznie możliwość dostęp do tego i ogląda to co się widzi na zewnątrz a nie w kuluarach No i o tym dzisiaj dodatkowo oczywiście porozmawiam sobie o Robo Hero bo wydaje mi się że to jest ostatni moment aby każdy z was mógł po prostu wziąć w tym udział i żeby mógł coś z tego po wic nie przedłużając Przechodzimy sobie najpierw do ceny i do analizy bitcoina przywitam się wszystkimi Mam nadzieję że tym razem mikrofon nie przebija i nie ma przesterowania i Słychać mnie okej Jeżeli tak to dajcie mi znać to szybko jeszcze przycisz ten mikrofon Mówię to jest loteria dobra idąc sobie do bitcoina 66 397 za jedn bita Jak widzimy mieliśmy osunięcie dosyć mocno gmyz sobie na jedn godzinówkę No jest jedna godzinówka okej trochę to yyy zrobię śnie Jak widzimy mocne moc mocny zlot bitcoina z 69 414 aż do okolic 605 995 czy to jest duża korekta to wydaje mi się że zawsze oprócz tego jak to patrzysz i przeliczacz sobie względem dolara i względem złotówki to możemy zobaczyć to jest zwykła korekta około 5 proc która już się zdarzało w naszych przypadkach i to nawet niedalekim czasie możecie sobie zobaczyć ile tych korekt po drodze tak naprawdę było więc też widzę to trochę na rynku że nie ma za specjalnie większej paniki związanej z T oto korektą ona Musiała się wydarzyć aby można było dalej kontynuować ewentualne wzrosty ale pewnie was wielu z wielu z was zapyta no dobra Patryk No to powiedz mi dokąd to może wszystko nam dolecieć więc gdybyśmy sobie zobaczyli ewentualnie teraz taką tutaj linię sobie wyznaczyli ona nie jest może do końca dokładna z racji tego że no jednak te poziomy ciutkę od siebie odbiegają ale możemy zobaczyć tutaj Mam rysik O tu mieliśmy jedno wsparcie w tych okolicach tu mieliśmy opór w tych okolicach tu Generalnie też jakbym przybliżył to by było to nawet dosyć dobrze widać no i mieliśmy tak naprawdę potwierdzenie kolejne tutaj dzisiaj wsparcia które to no zadziałało na razie na okolicach tych 66000 dolarów za za jedną sztukę No ale czy to oznacza że ten Bitcoin nie pofrunie nam dalej Jeżeli miałby nam pofrunąć dalej w dół tak naprawdę takim mocnym wsparciem które widać i to o wiele bardziej niż to które tutaj ja wam wyrysować zawsze mówię że okolica dlatego że nie powinniśmy w 100% zastawiać sobie nie wiem danej kwoty co do J dolara tylko powinniśmy zawsze dawać sobie tą tolerancję plus minus 1 proc między innymi Chociażby ze względu na to że każda giełda ma trochę inną cenę spotowy momencie są sprey które też między giełdami panują więc jeżeli na przykład ktoś mówi że wsparcie będzie na poziomie 64 542 dolarów to równie dobrze na banie może to być 64 540 dolar albo 530 olar albo 550 dolar dlatego też warto żeby brać ten tą tolerancję Nawet do 1 proc nie ukrywajmy że 1 proc w skali naszych wzrostów i zysków portfela to jest stosunkowo mała kwota więc to bym jednak zachęcał tutaj to bezpieczeństwo dawał na szale właśnie tego tego ryzyka utracenia tego jednego całego magicznego procenta natomiast gdybyśmy jednak tak jak już wracając mieli dojść to doszli byśmy do 64000 dolarów za jedną sztukę w tym też oto można by było powiedzieć sposobem tu ten cały raj który nam szedł ku górze potm mieliśmy tą konsolidację i zszedł nam w dół mógłby nam się zakończyć I mielibyśmy główkę Barta Simpsona ale to raczej nie to natomiast Wydaje mi się że wystarczy jeżeli chodzi o samego bitcoina Przejdźmy sobie jeszcze co w eum trawie piszczy eum oczywiście podąża tutaj względem bitcoina jakby trudno żeby nie jeżeli chodzi o parę do dolara gdybyśmy jednak popatrzyli sobie naum eum względem BTC Ciekawe czy ja znajdę tutaj to w tym oto nie w tym oto to nie znajdę ale w tym powinienem mieć okej gdybyśmy widzieli spojrzeli sobie na to jak to wygląda względem eum względem bitcoina widzimy że dalej te poziomy jeżeli chodzi o samo eum względem bitcoina czyli ile etherium możesz mieć za jednego bitcoina jest stosunkowo dalej na najniższych poziomach Jakie były tak jak wam mówiłem już jakiś czas temu tutaj tak naprawdę zaraz jest jedn godzinówka poprą się o jest dokładnie tak to wygląda jak widzimy cały czas Znajdujemy się na takich poziomach dosyć granicznych takich minimalnych które mieliśmy już wcześniej więc można by powiedzieć że ktoś kto dalej się zastanawiał nad tym żeby kupić eum zamienić swojego poczciwego bita naa to uważam że jest to jedna obecnie z lepszych okazji dlatego że znow tut bemy mogli celować gdzieś w okolic 19 bitów Przepraszam 19 eterów za jednego bita co jest dobrym przelicznikiem po prostu patrząc nawet z perspektywy co nas może potem czekać no i dobra to by było na tyle Moi drodzy Przechodzimy sobie do ważnych rzeczy do airdrop Zanim jeszcze airdrop to chciałbym przypomnieć że każdy z was kto tego airdropa już sobie odbierze i będzie chciał się zrealizować swoje zyski za gotówkę czy przelewem ale przede wszystkim Zachęcam do tego aby jednak korzystać z tej gotówki która to za kilka lat będzie naprawdę czymś o wiele bardziej wartościowym niż teraz to zachęcam was do sieci wymiany kantorów do sieci kantorów wymiany kryptowalut Wymień bitcoin.pl które znajdują się w Łodzi w Warszawie Lublinie Nowej Dębie siedlicach i Olsztynie dodatkowo jeszcze Poznań Wrocław zachęcam was najmocniej jak tylko mogę tego że ręczę za usługi akurat w tych punktach i to tyle więc to by było tyle Idziemy sobie do ważnej rzeczy jak weszliście sobie na Twittera kryptor raportu Mam nadzieję że obserwujecie jeżeli nie obserwujecie to no jest tutaj trochę musicie odrobić lekcje Może tak No i jeżeli chodzi o odrobienie lekcji do dzisiaj do końca dnia można wziąć udział i powalczyć o jednego z nft survivors robo Hero nf survivors czyli to jest taki nf który tak naprawdę w dużej mierze daje ci możliwość takiego ładnego profilowanego obrazka który będziesz mógł sobie wstawić Ale to nie tylko to ale co więcej to oczywiście Dowiecie się już wkrótce natomiast możecie tutaj mogę wam przysiąc że na pewno opłacać się będzie posiadać tego nft survivors więc ktoś z was kto tego nie ma to potem żeby płaczu nie było do mnie ani do nikogo z nas że dlaczego nie mówiliśmy wcześniej że takie fajne rzeczy ten Survivor zdaje No bo nie możemy No bo to wszystko w tej grze chodzi więc dlatego jeżeli wierzysz mi na słowo to to zrób Jeżeli nie uda ci się natomiast no to możesz też jeszcze iść po innych partnerach Robo Hero którzy też ogłaszali tą akcję i też zbierają te adresy co trzeba zrobić prosta sprawa pierwsza rzecz wykonać cztery zadania na galak a tutaj Ona jest tak nawę z c do S zadań O tutaj jest akurat formularz tu mamy formularz akurat przy Robo Hero niektórzy nie wymagają formularza niektórzy wstawiają zdjęcia portfeli adresy portfeli pod komentarzami to wszystko zależy w każdym razie tak wyglądają te zadania Na samym starcie potem przechodzisz do Gal i w Gal wykonujesz zadanie już od Robo Hero roboty no mógłbym powiedzieć że na jakieś 10 minut maksymalnie chyba że jesteś wszędzie pologowy no to wtedy trochę masz problemów ale jeżeli jesteś wszędzie zalogowany toze pójdzie ci to szybko A więc w 10 minut można zgarnąć coś co będzie Może kiedyś warte o wiele więcej No dlatego też zachęcam was z tego z tego miejsca natomiast można miejsce na Wlk No właśnie daj informacje co zrobić żeby tam się dostać no ważne żeby wejść na tego Twittera idziemy sobie dalej Moi drodzy No już temat nft porozmawialiśmy na pewno jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania a propo to na sam koniec odcinka na q&a sobie coś tam jeszcze zrobimy No więc teraz moi drodzy najważniejsze rynek altcoiny altcoin Season Kiedy będzie ten największy buom postarałem się i trochę przysiedze nie tylko opierając się o swoje jakieś przemyślenia ale chciałem popatrzeć też jakie narracje generalnie na Twitterze krążą jeżeli chodzi o rynek altcoin No i można powiedzieć że jest stosunkowo byczy nawet można powiedzieć że bardzo byczy patrząc na to że jakieś 99,9 proc wszystkich influencerów którzy mają dosyć dużą już swoją jakąś tam opiniotwórczość i tworzenie i kreowanie tej opinii i wpływanie na innych to jednak ta narracja jest totalnie bycza i skąd ta bycza narracja jest i jaki sposób ona się tutaj przedstawia przede wszystkim w większości to jest oparcie się o historię jak było jak było wcześniej jak było podczas nie wiem tego okresu ostatniej banki 2021 22 czy jak było w 2017 188 kiedy ten rynek tak naprawdę najbardziej zażył jeżeli chodzi o altcoiny i czego moglibyśmy się spodziewać od razu po samym halvingu bitcoina który już lada moment bo za niecałe dwa tygodnie nie dwa tygodnie Przepraszam 19 18 17 No dwa z kawałkiem więc dobra Idziemy sobie do pierwszej takiej cieka ciekawego wniosku kwestii związanej z akumul Market Capu i akumulację altcoin właśnie w tych okresach między hoss nowymi i jeszcze halowym gdybyśmy sobie popatrzyli tutaj jak wyglądało to między w tych okresach akumulacji którą oni tu nazywają akumulację a tak naprawdę okresem bessy który tutaj to był to możemy sobie zaobserwować gdzie jak ten market Cup altcoin nowy wyglądał między 2018 a 19 gdzie ruszył w 2020 a 2021 mieliśmy szczyt Jak wygląda to teraz kiedy też mamy tą akumulację rynku tego Market cupu altowego I co może się tak naprawdę potem w przyszłości u nas wydarzyć kolei tak naprawdę jeżeli chodzi o dominację samego Market cupu bitcoina pokazuje nam jedną ważną rzecz a mianowicie tutaj mamy podchodzimy do dominacji BTC i za każdym razem kiedy mieliśmy tą dominację właśnie ta dominacja BTC nam opadała widzicie takie bardzo ładne zgrabne żółte zaznaczone przestrzenie które dawały nam tutaj korektę względem dominacji a które były tak naprawdę tą właśnie kontynuacją tych dwóch miejsc tak samo gdybyśmy sobie popatrzyli inni którzy biorą to pod uwagę halving a nie biorą pod uwagę samych można powiedzieć cykli to tutaj też możemy zobaczyć jak to wygląda jak to wyglądało wcześniej jak to wygląda obecnie i gdzie możemy się spodziewać cen chociażby samego bitcoina jak i samych cen właśnie altcoin w przyszłości No dobra ale to są wszystko to są wszystko wróżby tak samo tutaj akurat kwestia samego doc coina i wyceniania doc coina który to powinien zaraz nam zrobić ogromne xy Tak też się dzieje można powiedzieć że docin już od jakiegoś dwóch hos jest barometrem i bardzo dobrze sprawdzającym barometrem jeżeli chodzi o wznoszącą się hossy na rynku altcoin i tak samo w tym przypadku może to też mieć jeden z takich być bodźców który da nam informacje i taki informacje do wszystkich Ej dobra właśnie wszyscy zaczęli się interesować tymi mem kinami kinami To znaczy że ten kapitał już dosyć duży się nagromadziło i poniekąd zaczynają bawić się w hazard natomiast to nie jest Moi drodzy wszystko to nie jest Moi drodzy wszystko bo gdybyśmy tylko mieli się opierać na jakiś powiedzmy przypuszczenia ewentualnie liniach które dają jakieś tam powiedzmy wcześniejsze historyczne podobieństwa to byśmy mogli zgłupieć uważam że najważniejszym elementem tej całej układanki jest to jak to wygląda wszystko na zapleczu jaki sposób te projekty funkcjonują w jaki jakie mają cele i jaki sposób pozyskują fundusze bo fundusze to jest informacja dla nas i łatwość pozyskiwania funduszy jest informacja dla nas jacy są inwestorzy jakie grupy inwestorów obec funkcjonują jaki sposób podchodzą do ryzyka związanego z kryptowalutami i czy nie mamy właśnie już teraz takiej końcówki Eldorado w której to po prostu każdy wrzuca Ticket randomowo żeby tylko szło więc wracając do kwestii jestem bo jestem na bieżąco obecnie z tą sytuacją trudno żeby nie jeżeli jestem przy przy Robo Hero dzień w dzień i projekty które obecnie się listu ją możemy zaobserwować że robią średnio na tge od 10 do 60 razy oczywiście potem opadają ale to już jest inna sprawa to już nie jest kwestia to już nie jest kwestia związana z z tym jak ten rynek reaguje tylko bardziej chodzi o to ile osób Na tym rynku czego czegoś oczekiwało wobec tego projektu ewentualnie czy są jakieś dalej kontynuacje wydarzeń czy projekt ma już produkt i tak dalej i tak dalej ale nie o tym dzisiaj bo to nie temat to nie program na temat analizy projektu przed listingi natomiast ważna rzecz którą musimy na pewno tutaj wspomnieć to jest kwestia Privat inwestorów Czekajcie tylko wyłączę telegrama bo nie wiem czy wy mi też go słyszycie czy tylko to u mnie słychać ale wolę się upewnić więc VC prywatni inwestorzy obecnie mają pełne ręce roboty ale to tylko tak naprawdę w przypadku dużych VC znanych w capitali poruszający się po rynku Krypto natomiast prywatni inwestorzy jeszcze nie rzucają się dużymi tykam na fazy s tak jak to powiedzmy było na końcówce 2022 21 roku czyli na przełomie 2021 początek 2022 w Kiedym to już prywatni inwestorzy starali się być tymi właśnie funduszami albo tworzyli koalicje w jakichś grupach swoich znajomych po 10 15 20 osób i mając tam powiedzmy do dyspozycji nie wiem pół miliona nawet dolarów a w grupie czy czy czy wiele więcej po prostu przedstawiali się jako fundusze i dzięki temu mieli o wiele łatwiejsze wejście właśnie do projektów które No miały jakieś tam ciekawe propozycje No i dodatkowo oczywiście ich predykcje były bycze Więc podsumowując obecnie VC dobre VC są nabite tych takich prywatnych funduszy jeszcze na horyzoncie dużo nie widać prywatni inwestorzy jeżeli wchodzą to starają się wchodzić małymi ticketami natomiast fundusze są mocno zakorkowane ze względu na ilość zapytań i próśb o inwestycje wśród projektów No idziemy sobie dalej to laou pady la pady które pewnie Kojarzycie chociażby tutaj u nas to możemy sobie takiego terminala spedex nie wiem no teraz tak z głowy wszystkie miał wymieniać to że mi się nie chce natomiast większość popularnych napadów są zakorkowane od dwóch do trzech miesięcy do przodu tak naprawdę żeby się dostać do launch Padu trzeba mieć albo jakieś znajomości albo mocno się wyróżniać albo dać jakąś dobrą ofertę Nie ma innego z miły więc projekty które po prostu chcą wejść na Launchpad nie mają za sobą żadnego comunity i generalnie to chcą tylko z tego launchpada wyciągnąć to Community i generalnie to nie wiadomo czy ich wizja będzie miała ręce czy nogi dodatkowo jeszcze jeżeli dany produkt jest tylko i włą wyłącznie nie wiem fazie Alfa albo nawet jeszcze nie to to raczej marne szanse żeby pojawił się na jakiś dobrych mocnych launchpada oczywiście Zdarzają się wyjątki ale wyjątki są wszędzie bo raz z wyjątkami są znajomości a znajomości dają wyjątki Natomiast to jest też bardzo ważne że nie ma jeszcze takich popularnych A może także inaczej te launch pady na razie są skumulowane i zgrupowane w taką grupę jednych z największych launch padów i ta grupa popularny Launchpad cały czas sobie dobrze funkcjonuje wokół zaczynają się budować coraz to inne launch pady które których to Właściciele tych projektów po prostu zorientowali się że na tych launchpada można stosunkowo dobrze zarobić bo bo można dobrze zarobić na launchpadzie natomiast Wydaje mi się że to jeszcze jeden dwa kwartały w której to tych Launchpad będzie o wiele wiele wiele więcej no i Kolejna rzecz to czy w tym tempie Jak wam tutaj opowiadam że tutaj już mamy napuchnięty rynek na launch padów tutaj w Venture capitale tak naprawdę też już w sumie to przebierają sobie między ofertami niedługo to będzie trochę jak na studiach że będą rzucać kartką z aplikacją i która wyląduje na biurku to temu Benz więc pytanie czy w tym tempie to przesycenie możemy mieć nawet do końca trzeciego kwartału No wydaje mi się że jest takie prawdopodobieństwo Ale co to znaczy prze cenie i czy na pewno jest powód żeby was straszyć Wydaje mi się że może nie do końca straszyć ale na pewno przestrze z was bo za te dwa kwartały te reguły gry mogą się stosunkowo mocno zmienić albo zacząc się zmieniać na tyle że jeżeli nie będziemy na to reagować i będziemy dalej akceptować oferty albo propozycje projektów albo wchodzenie w projekty na takich samych warunkach jakie się chodziło obecnie Albo chociażby w czwartym kwartale 2023 to może już nie wyciągniesz tego swojego kapitału do końca swojej hossy i niestety będziesz kisił te tokeny przez kolejny cykl Więc co jest kiedy możemy zaobserwować że to przesycenie zaczyna się zaczyna się że widzimy powoli że że to już się to już się robi powoli trochę Eldorado i trochę zaczynać powinno się myśleć o tym że ryzyko wchodzenie w takie projekty będzie o wiele wiele większe to przede wszystkim coraz lepsze warunki dla inwestorów cli na obecnie jak sobie obserwujecie projekty mają klify w większości mają klify te które nie mają klifów No to tu już można byłoby się ewentualnie zastanowić Dlaczego tych klifów nie ma czy jest to po prostu taki typowy projekcik pod inwestorów Jak się uda to się uda jak się nie uda to się nie uda duże TG które będą pewnie już nie z rzędu 10 15 20 ale bo 20 to najczęściej wymagają launch pady ale będą takie rzędu 50 60 80 czy nawet 100% na T bo kiedyś też tak przecież było że że wszystko miałeś odblokowywane Na samym starcie No i krótkie westing westing które niby mają cię zachęcić do tego że okej ryzyko się zmniejsza bo twoje środki są m mniej za blokowane i możesz je szybciej uwolnić ale pamiętaj że to nie tylko ty będziesz je uwalniał tylko masa innych inwestorów którzy też dostali podobne warunki więc potem stanie się gonitwa i walka między inwestorami Czyli walka między tymi którzy mieli ten projekt wspierać którzy mieli ten projekt pomagać finansować oprócz finansowania dostarczać jakieś dodatkowe wartości No i nagle się okaże że projekt już nie jest ważny tylko ważny jest Kto pierwszy z inwestorów po prostu wyciągnie tą kasę i pierwszy zakręci ten kurs ku dołowi następnie projekty już nie będą tak naprawdę robiły dużych wyników na tge jeżeli zobaczycie już sytuację w której te no na tym TG będziemy mieć razy 2 r 5 r 8 mocnych projektach to już możemy oczywiście Takie wyjątki zawsze będą i będą projekty które będą trzaskały dalej wysokie tg ale one będą tylko i wyłącznie potwierdzeniem albo ewentualnym dobrym argumentem dla tych właśnie projektów które nie będą osiągały tego aby właśnie zachęcić tych inwestorów do tego tych swoich potencjalnych inwestorów do tego żeby zainwestowali w ten projekt więc jeżeli takie już będziemy mieć wyniki to też musicie mieć świadomość tego że ten kapitał już nie cyrkuluje tak dobrze nie cyrkuluje może tak dobrze ze względu na to że tych pieniędzy coraz to z projektu na projekt na projekt na projekt są po prostu blokowane więc to też będzie powodowało że no jest duża szansa że nic więcej się z tym nie zrobi i no i może być kicha no i następnie to wysy projektów które MVP mają zaplanowane na rok dwa lata do przodu czyli marzenia marzenia które to marzenia które to niekoniecznie mogą się sprawdzić Oczywiście to nie jest powiedziane że inwestując startup w większości przypadków jakby inwestujesz w marzenia bo inwestując w starta który ma gotowy produkt No najczęściej te warunki inwestycji nie są aż tak dobre Z racji tego że no jeżeli wchodzisz już w coś co Generalnie za miesiąc za dwa za trzy ma już zacząć zarabiać na siebie No to wiadomo że wtedy próg takiego wejścia plus warunki takiego wejścia będą wiele gorsze niż mieli ci którzy wchodzili w projekt kupując marzenie A nie kupując produkt znaczy inwestując w marzenie inwestując w produkt Oczywiście wtedy bardzo dużo zależne będzie od tego ile inwestorów jakich inwestorów jest na pokładzie i jaki jest Team co sobą reprezentuje czy mają ze sobą jakąś historię czy są noami wtedy też te ryzyko powinno ryzyko wtedy też to rośnie No bo nie wiemy tak naprawdę co się może wydarzyć a też musicie mieć świadomość tego że wiele osób które tworzy te projekty raz że nie wytrzymuje ciśnienia a dwa nie wytrzymuje pokusy albo nie powstrzymuje się przed pokusą jaką jest zebranie pół miliona miliona dolarów od inwestorów i zapadnięcie się pod ziemię No tak to bywa no i no niestety w każdym z tych przypadków które wam tu wymieniłem w momencie kiedy będziesz inwestorem ta inwestycja będzie zamrożona czy to dobrze czy to źle to wszystko zależy od tego w jaki sposób inwestujesz i w jaki sposób nastawiasz się na tą inwestycję bo jeżeli nastawiasz się na inwestycję w projekt który ma dać ci jeszcze ZR w tej w tej hosie No to może to już być wtedy ryzyko duże że jednak ci się tego nie uda Natomiast w momencie kiedy jednak wiesz że projekt naprawdę jest mocny i po prostu teraz zbierają pieniądze a dowiozą projekt za dwa trzy lata to też warto sprawdzić na to sprawdzić plan co dany projekt robi jakie ma ewentualną strategię na to jak seli przyjdzie bessa No bo wiemy o tym że wtedy ten kapitał jest wysysany z tego rynku bardzo bardzo mocno no i Kolejna rzecz która może dać nam i ostatnia rzecz która może dać nam ten żółty Alert i to żółte Światełko się powinno nas z opalać to oczywiście jak standardowo przy każdej choe wysyp ekspertów jeżeli będziemy mieć tych ekspertów wyskakujących z lodówki jeżeli będziemy mieć coraz to nowszych ekspertów mówiących o tym Ile to można zarobić jacy oni są wspaniali a tak naprawdę trzy miesiące temu pierwszy raz robili pierwszą transakcję na bitcoinie to znaczy że to jest czas najwyższy żeby właśnie to tym ekspertom sprzedawać swoje altcoiny na górce i oni żeby je sobie dalej nagani a ty żebyś sobie spał spokojnie patrzył z boku i odpoczywał więc to by było na tyle Moi drodzy Idziemy sobie do jeszcze ciekawych wydarzeń a Mam nadzieję że mi się to uda tutaj na bitcoin.pl jak sobie wpiszę to była informacja o samym Bank Manie który to dostaje właśnie 25 lat więzienia Ale gdzie on jest zobacz więcej to było wydarzenie z 29 no O boże dobra Jest jest odpaliło się odpaliło generalnie f ftxa dosyć szybko został dowieziony dlatego że nie patrząc na ftx nam upadł dosłownie te dwa całe tak 2022 TR C tak 2022 roku więc to też oznacza że bardzo szybko sobie bardzo szybko sobie poradzili wszyscy z z tym Kudłatym człowiekiem który to no spowodował stratę u wielu set tysięcy jak nie milionów osób No więc też dobrze że to doprowadziło sąd doprowadził tą sprawę do końca 25 lat pozbawienia wolności na sama bmaa oczywiście tam jeszcze uprawomocnienie tych wyroków bla bla bla Natomiast co jest najważniejsze s bman jest idealną przestrogą dla innych gagatków co planują takie właśnie wałki tych giełd powstaje coraz więcej Zresztą Sami wiecie ich śledzicie a ci którzy śledzą ten Trend właśnie też cowy to muszą uważać tutaj na to że takich giełd w czasie hossy będzie postała dostaje O właśnie Czekajcie tak sobie gadam gadam gadam o tu jest ten artykuł tu jest ten artykuł więc kwestia kwestia jest taka że no tych giełd będzie jeszcze coraz więcej Ja obecnie dostaję dużo zapytań czy to na telegramie czy to my jako kryptor raport dostajemy na maila z prośbą o reklamę kolejnej to jeszcze innej giełdy No wiadomo jak to się kończy No reklamujesz dostajesz dużo pieniędzy za taką reklamę wrzucasz swoich użytkowników oni dpj środki a giełda zwija się za miesiąc d TR No i Sorry mamy taki klimat takich sytuacji było masa będzie jeszcze więcej więc też Uważajcie jeżeli Wchodzicie na taką giełdę tylko i wyłącznie po to żeby kupić ich token No to wiadomo że jeżeli tak upadnie to ten token też nic nie będzie warty dlatego No nie ma wtedy zmartwień No to było twoje ryzyko taka ruletka i tyle Natomiast jeżeli chodzi o zwykły standardowy handel przechowywanie jakieś tam drobnej części altcoin bo to będę zawsze wam mówił powtarzał Jak mantrę że nie przechowujemy środków na giełdzie tylko na swoich portfelach Nawet jeżeli to ma zająć ci trochę więcej czasu to zrób to porządnie masz tras poeta metam maska lery trezory naprawdę sposoby przechowywania tego są obecnie przeróżne natomiast no tylko na sprawdzonych giełdach polecam wam handlować i te środki przetrzymywać Natomiast ja jestem idealnym przykładem mamy cryptopia mamy ftxa mamy bitmarket 24 i wiele wiele innych giełd które upadły po drodze zabierając środki swoich klientów ja miałem to szczęście że z każdym z tych tych trzech przypadków nie miałem tam dużo tych środków więc one nie wpłynęły za specjalnie na to co dalej z moimi inwestycjami ale to z racji tego że tak naprawdę Przejechałem się na krypt znaczy może tak cryptopia jak się zawinęła to ja Ja w sumie nie byłem zadowolony z tego bo wtedy to był jakaś tam część mojego kapitału ale tak naprawdę Uczyłem się z z przypadku na przypadek czasami się uczyłem na Czyś błędach to też powoduje że po prostu na samym końcu Okej jak giełda pada masz tam ten jeden pół proc twojego całego portfela okej da się to odrobić bez żadnego problemu gorzej jak przechowujesz wszystko jeszcze nie masz dfa to wtedy mogą cię zrobić jak tylko chcą więc na to bym uważał No i kolejna taka ciekawa rzecz która już tutaj nie pokażę ale na pewno interesująca to No lering chyba każdy zna Co Black rocka który to no nie był może aż tak dobrze pozytywnie nastawiony bitcoina kilka lat temu No ale obecnie jest very Bullish z racji tego że jego fundusz i jego ETF No robi zawrotne wyniki No coż powoduje że ulica która za dolarki chce kupić swojego bitcoina właśnie to robi No i tak jak już wam mówiłem więc nie będę tutaj za specjalnie tworzył tej jakby długiej historii na temat tego dlaczego jest to niebezpieczne i dlaczego ten kapitał który tam Wpada to niekoniecznie wpada na rynek kryptowalut tylko zostaje we Fiacie właśnie w tych funduszach to zachęcam do odcinków wcześniejszych Albo chociażby do Krypto ekipy i wywiadu ze mną który był przy okazji właśnie konferencji wymien bitcoina które się odbyło dwa tygodnie temu w Łodzi ważny tylko to że właśnie ci którzy bardzo mocno hejtowali ten rynek właśnie ci którzy byli negatywnie nastawieni na ten rynek Obecnie ten rynek głaszczą i chwalą to też powinno być dla nas już takim żółtym kolejnym światełkiem dlatego że Pamiętajcie że okej oni nam wykręcam duże wyniki ale niekoniecznie ten kapitał nam wpłynie dalej więc tutaj musimy czekać i tak na nową tą grupę osób która przy okazji dowiadywania się o bitcoinie i siedzenia właśnie chociażby kupowania tych etfów bitcoinowy będą chciały mieć większe wrażenia niż te 5 10 proc w skali miesiąca No i będą przechodzić stąd też mi się wydaje że kwestia etfów etherium który daje O wiele większe stopę wzrotu potencjalną stopę wzrotu w przeciągu najbliższego roku będzie dosyć mocno i szybko rozpatrywany aby właśnie Ci Panowie jeszcze zarobili więcej niż mogą dobra Idźmy sobie do waszych tutaj Top chatów zobi wszystkie na żywo Siemanko jak zwykle spóźniony ale jestem obecny bardzo dobrze katus Air airdrop 1 właśnie jest a drugi macie w sumie daty na Gal i na z tam widzicie Do kiedy ten airdrop tak naprawdę trwa więc trochę jeszcze czasu maci Dlatego zachęcam nie tylko do wzięcia udziału w ty airdrop no powiedzmy Boże tym airdrop o nft survivors natomiast też zachęcam was do wzięcia udziału w zwykłym airdrop znaczy zwykłym niezwykłym ale mówię o Air dropie o tokeny Robo w których to oczywiście tych zadań jest o wiele więcej trzeba będzie grać w grę która jest dostępna i można w nią grać ale można w nią grać tylko i wyłącznie wtedy kiedy się zapiszesz na listę beta testerów i po prostu dostaniesz do tego dostęp natomiast dla wszystkich niedowiarków którzy uważają że tu nic nie ma to nic nie działa i tak dalej i tak dalej to tu jest proszę wersja na iOS tak to jest iOS jakbym miał odpalić wam nie wiem chociażby pokazać nie wiem czy widać ale no coś tam widać na tej kamerze Teraz powinna ostrość miarę złapać gierka jest no nie będę teraz z wami grał generalnie dla tych którzy jeszcze tego nie widzieli to po prostu macie to potwierdzenie i tyle Patryk Czy mógłbyś wyjaśnić co Co to są te kumem a ściślej okej dobra więc kli to jest nic innego jak jeszcze taka blokada od której może podczas której się nic nie dzieje Czyli jeżeli masz na przykład nie wiem kupujesz jakiś token Privat salu i masz informację że cli 6 miesięcy westing 12 Linear westing Linear 12 miesięcy taki przykład daje i nie wiem TG 10 to znaczy że 10 100% całej Twojej inwestycji jest odblokowywane Na samym starcie potem przez TR miesiące nie dostajesz nic nic ci się nie nalicza i po trzech miesiącach rusza ci się właśnie ten westing w którym są odblokowywane te tokeny proporcjonalnie jeżeli westing jest tam powiedzmy 10 proc No to 10 w skali miesiąca będziesz miał to odblokowany Dzień po dniu dokładnie Krypto Jaguar tutaj już póg nie mam sprawdzonych nie ma sprawdzonych zadań tych na początku aż C do dzisiaj robiłam je zaraz po 1800 po wyjściu kampanii pisze bo może przeczytać na DC też pisałem tydzień temu nic nie mam sprawdzonych zadań na początku a c do dzisiaj znaczy wiecie co kwestia jest taka że czy to G czy to z jest czasami problem z tym nalicz tych punktów Ale nie patrzcie na te punkty w rankingu bo to nie jest ważne czy ci te punkty się naliczył czy nie jakby wiadomo że naliczenie punktów konsekwencją wykonania Popraw zadania jest naliczenie punktów Czasami jednak te Platformy nie domagają i naprawdę One są bardzo mocno ostatnio obciążone bo takich kampani airdropy nazil czy galaxe jest stosunkowo dużo dlatego też one po prostu gdzieś tam szwankują natomiast naszym celem jest to że my i tak SPR znaczy naszym celem zaczy waszym celem jest to żeby wykonać to zadanie niekoniecznie dostać punkty bo my nie nagradzamy osoby za to ile tych punktów w rankingu zdobędą danego galax czy tam zili Ale nas interesuje czy zadanie zostało wykonane więc my po prostu naliczamy i sprawdzamy okej Zrobiłeś to zadanie Zrobiłeś to zadanie Zrobiłeś to zadanie bo my informacje o tym czy zadanie zostało wykonane mamy ale czy ty dostaniesz te punkty czy nie To nie jest totalnie od nas zależne tylko zależne jest właśnie od tych platform więc tu bym się od razu nie przejmował co myślę o nian Heroes Nan zawsze Nie wiem jak ich wypowiedzieć Ale co sądzę o nich no taki Kurde cyberpunkowy trochę klimacik klimacik fajnej napierdziela sprawa natomiast totalnie Nie krytykuje totalnie szapoba za bardzo mocny gruby marketing robią to bardzo dobrze No i tyle Cześć Patryk airdropy airdrop Kami Alokacja lokacjami ale daj znać czy można takiego t-shirta dostać z robo Hero Słuchajcie Merc z robo Hero będą są o wiele fajniejsze to jest koszulka w ogóle Słuchajcie Robo Hero która w sumie pomimo tego że była wykonywana bardzo szybko bo to ona była wykonywana Słuchajcie na na targi w 2022 roku i przeżyła natomiast szykujemy mercz na pewno ten mercz będzie przygot i planowany i będą osoby wybierane do tego meczu po listingu Obecnie nikt z teamu nie ma nawet minuty czasu aby się tym zająć co jest wydaje mi się zrozumiałe i też Wydaje mi się że gdybyście usłyszeli że No teraz se planujemy i pracujemy nad merchem Zamiast skupić się żeby wyciągnąć 110 proc z tego co co przed nami to moglibyście być wkurzeni dlatego Poczekajcie chwilę niech się ten niech się listing tylko odbędzie i zaraz po listingu będzie można zacząć zabawy właśnie z z merchem mam openka na discordzie nikt nie odpowiada Nie łapie mi roli na discordzie Słuchajcie gdybym wam odpalił w tym momencie kwestię discorda to zaczy kwestii tiketu na discordzie jest to przerażające mamy trzy osoby na supporcie discorda i one nie są w stanie przemielić tych tych tematów mamy no Teraz jakbym was nie skłamał to generalnie po tych trzech dniach świ to mamy gdzieś ponad 200 otwartych ticketów to jest bardzo duża ilość i niestety w większości te Tickety w jakiś 70 80 proc są to niestety Tickety z zapytaniami o rzeczy które są przypięte instrukcje są podawane podczas formularzy i tak dalej i tak dalej Niestety my nie mamy informacji na temat tego jaki to jest Ticket więc rozwiązujemy tiket po tici bo go nie otwieramy Przechodzimy dalej nie prioru No bo to nie ma najmniejszego teraz sensu więc po prostu lecimy tiket po tici i niestety ci którzy mają naprawdę poważny problem to jest trochę jak z karetką pogotowia tak i ludźmi którzy wzywają niepotrzebnie karetkę tak z tymi ticketami na discordzie niestety też bywa dlatego nie Bójcie się na pewno my te Tickety wszystkie będziemy rozwiązywać i pomagać na pewno jeżeli chodzi o kwestie dołączenia do gry i tak dalej i tak dalej to zawsze można kogoś napisać jeszcze PR i poprosić więc może kogoś z zespołu to może trochę Przyspieszy ale nie daje ale nie wykorzystuj tego za bardzo OKE okej Co tam jeszcze dalej tak EW lepiej się trzyma niż eth myślicie że korekta będzie długa i głęboka czy niedługo odbije no to wiesz gdyby każdy z nas wiedział co się wydarzy to by to by był multimilionerem natomiast pokazałem właśnie te dwa dwa poziomy które mogą się tutaj wydarzyć jeżeli chodzi o samego bitcoina co będzie co będzie dalej To czekajcie czy mi się te linie zapisały chyba mi się nie zapisały robiłem wykresy o mi zginęły wykresy No autentycznie było i ma OK Mniejsza A to jest binance Ja miałem coas No i chyba mi się skasował no i no i było fajnie no i cześć ale widać że ten Bitcoin zaczyna nam jeszcze zjeżdżać bardziej widzicie że nam zaczyna odjeżdżać więc najprawdopodobniej ta drugi stopień druga druga linia wsparcia będzie bardziej prawdopodobna niż ta którą pierwszą tutaj wyrysy wałem kiedy będzie nie mogę Dokładnej daty powiedzieć ale robimy wszystko żeby was zadowolić na pewno będzie kilka ważnych wydarzeń w tym tygodniu a i tylko nie tylko związanych z samą grą ale i ekosystemem całej gry plus partnerami no i będzie kilka fajnych ogłoszeń naprawdę będzie bardzo kilka ogłoszeń więc warto obserwować No i na pewno też będzie kwestia związana z samą rozgrywką i grą Dlatego warto po prostu śledzić ale ciebie jag nie muszę za specjalnie namawiać do tego abyś śledził poczynania Rob Hero natomiast innych was wszystkich oczywiście do tego z tego miejsca [Muzyka] zachęcam co tutaj jest celem jest wyciąganie kasy od głupców w dużej mierze tak naprawdę podczas analizy chociażby takim pod względem marketingowym którą trzeba robić patrząc jak inne projekty działają w jaki sposób cokolwiek robią to naprawdę niektóre zagrywki niektórych projektów albo w ogóle podejście marketingowe niektórych projektów jest przerażające jaki głupi sposób chcą pokazać że są duzi choć ci duzi nie są tak samo no no nic no co mam więcej mówić po prostu są projekty i są projekty są ludzie i są ludzie są tacy którzy przychodzą i chcą stworzyć projekt bo mają realny pomysł i chcą coś dowieść do końca a są tacy którzy po prostu jakby dla nich projekt kończy się po listingu po zebraniu pieniędzy po wylistowanie jakby dla nich zebranie pieniędzy było tym finalnym elementem zakończenia A co będzie potem to przecież nie jest ważne przecież Pieniądze zostały zebrane więc niestety z takim podejściem i takich ludzi z takim mentalem będziemy spotykać czym ta Hossa będzie się bardziej tutaj nam już dłużyła tym takich ludzi będzie po prostu więcej Moi drodzy to by było na tyle w dzisiejszym odcinku Ja was oczywiście Zachęcam do tego aby obserwować i subskrybować Twittera krypt raportu No bo wtedy jesteście bieżąco z z naszymi informacjami tak samo Zachęcam do obserwacji mojego profilu Patryk Kępiński czy to jest małpka Kępiński Patryk tam też możecie mieć tam też na bieżąco będziecie dostawać informacje też związane z kryptor raportem i z lwami bitcoina w przy kawie ale kryptor raport to też jest Idealne miejsce do tego aby tam nie tylko dowiadywać się o mnie ale chociażby o materiałach Arka podcastach i tak dalej i tak dalej czyli tych materiałach których po prostu jest dużo u nas i nie tylko pod względem takim fundamentalnym czy mentalnym ale i również analizy technicznej Dziękuję wam serdecznie życzę wam samych zielonych świec choć nie zapowiada się za specjalnie żeby do czwartku mieć same zielone świece natomiast korekta była nam potrzebna Pamiętajcie jak ktoś nie może wytrzymać z emocjami to ręce pod tyłek Albo po prostu przedłuż sobie ten urlop świąteczny i poczekajcie Aż się zrobi zielono żeby nie potracic pieniędzy i w głupi sposób nie podejmować decyzji Dziękuję wam serdecznie życzę jeszcze raz miłego dzionka i [Muzyka] hej [Muzyka]

Przewijanie do góry