Analiza rynku złota z Łukaszem Fijołkiem
Wnikliwa analiza rynku złota przeprowadzona przez Łukasza Fijołka. Film skupia się na identyfikacji potencjalnych schematów Wyckoffa, w szczególności faz dystrybucji, oraz na wykorzystaniu narzędzi analizy technicznej, jak poziomy Fibonacciego i wolumen, w celu oceny bieżącej sytuacji na rynku. Analizie poddane są również zależności geopolityczne wpływające na rynki surowcowe. Sprawdź, jak interpretować sygnały płynące z rynku i budować skuteczne strategie tradingowe.
Kluczowe zagadnienia omówione w filmie:
- Schemat Wyckoffa: Identyfikacja faz dystrybucji na przykładzie złota.
- Analiza Wolumenu: Wykorzystanie wolumenu skumulowanego do oceny siły trendu i identyfikacji potencjalnych odwróceń.
- Poziomy Fibonacciego: Wykorzystanie poziomów Fibonacciego do wyznaczania potencjalnych poziomów wsparcia i oporu.
- Teoria Fal Elliotta: Wykorzystanie teorii fal Elliotta do analizy impulsów i korekt na rynku złota.
- Zarządzanie Ryzykiem: Ocena potencjalnych scenariuszy rynkowych w kontekście zarządzania ryzykiem.
- Analiza geometryczna: Wykorzystanie układów harmonicznych (np. formacji Kraba) do identyfikacji punktów zwrotnych.
Film zawiera również praktyczne wskazówki dotyczące analizy wykresów i identyfikacji potencjalnych okazji tradingowych. Dowiedz się, jak interpretować dywergencje na wolumenie i wykorzystywać korekty pędzące do odczytywania potencjału ruchów na rynku złota.
Zobacz pełną transkrypcję filmu
[Muzyka] Cześć, witam wszystkich. Milionowy portfel, najwyższy czas zaczynać. Dzisiaj po raz pierwszy pokażę wam zupełnie inny, nieznany, niepokazywany wcześniej dotąd setup na złocie. Troszkę z jednej strony mnie to niepokoi, bo pokazuje ten schemat WKOfa ewentualne załamanie się trendu. Jaki mamy trend, jaki jest kierunek, wszyscy wiemy. Jest oblicze wojny, więc to też pamiętajmy, że fundamentalnie geopolitycznie może mieć przełożenie, prawda? Natomiast Wajko w te fazy bardzo ładnie technicznie opisuje. Dajcie proszę znać, czy widać, czy słychać. Marzenka, Hubert, Konrad, wszyscy już widzę się praktycznie odhaczyli. Za chwilkę już zaczynamy. Tradycyjnie minutka dla spóźnialskich i i lecimy moi drodzy. W międzyczasie oczywiście proszę pamiętać, że to co mówię i pokazuje ma charakter edukacyjny tylko i wyłącznie. Nie są to porady, nie są też to rekomendacje inwestycyjne. Jest to moje prywatne zdanie na temat aktualnej bieżącej sytuacji technicznej na rynkach finansowych. Inwestowanie, pamiętajmy, wiąże się z dużym ryzykiem. Były też pytania, czy mogę pokazać jak wygląda od środka projekt edukacyjny, który rozwijamy. Mamy już kilka systemów. Strzałki Fibonacciego algorytm jako dodatek, system arabski, harmoni wczoraj wam pokazałem. Słuchajcie, no najbardziej cieszy mnie coś takiego jak odpalam rano komputer, kawka oczywiście musi być. Zaczynam handel, szykuję się do pozycji, patrzę, a tutaj fajne dyskusje na czacie. Mamy oczywiście czat fibo teamowy też odpowiadając na pytania czy można ze mną gdzieś porozmawiać, czy gdzieś jestem dostępny, czy można ze mną współpracować. No różnego rodzaju są pytania. Wyzwanie Fibonaczygo jest taką odpowiedzią praktycznie na wszystko. Tam mamy w jednym miejscu i kurs podstawowy zaawansowany i te narzędzia, o których wspomniałem, ja tam jestem z wami, mamy czat, więc też te analizy wrzucamy, ale nie tylko, bo coraz częściej i to jest świetne. Powiem wam szczerze, że to mnie najbardziej motywuje tak do dalszej pracy na tym etapie życia i w ogóle tego wszystkiego, co robię. te wyniki, wyniki, efekty, screeny, skuteczność, miłe komentarze. Proszę zobaczyć tutaj dzisiaj pokazywanie wyników. Rynek dał wyjąć 70%. No to są jakieś w ogóle bardzo ładne. Zobaczcie skuteczność jak na czerwono jest mało tych pozycji są minimalne. Bardzo mnie cieszy to, że potraficie już kontrolować ryzyko, że te systemy opanowaliście na tyle, żeby wiedzieć gdzie tego stop losa ustawić, jak te setupy mają wyglądać, jak pozycje odczytywać, prawda? Gdzie wyszukiwać tych okazji. No strzałki uważam, że mamy opanowane. System arabskim to jest to, czym się zajmujemy na pewno do wakacji. Po wakacjach oczywiście też odpowiadając na pytanie, czy będzie projekt kontynuowany. Oczywiście, że będzie. i spotkania edukacyjne, i nauka na żywo i live tradingi, sesje europejskie, amerykańskie i też mamy małą niespodziankę, ale to wiecie, musimy mieć czas napisanie kolejnych rzeczy. Uważam, że i tak mamy bardzo dużo, jeżeli chodzi o zaplecze technologiczne czy te systemy, więc jest co robić. Fajnie by było, jakbyście przez wakacje też materiał powtórzyli. Jest tego dużo, ale uważam, że te powtórki są potrzebne no w kontekście opanowania systemów narzędzi i na koniec połączenia wszystkiego. A okej, Waldema pisze, że się staramy. Chyba wszyscy już tutaj są. Widzę jeszcze tutaj dołączacie. Mhm. Okej. Czy to jest ostatnie spotkanie milionowego [Muzyka] do wakacji? Chyba tak. Chyba jedno z ostatnich spotkań. Zobaczymy. Na pewno jest jutro live. W piątek też jest live. W przyszłym tygodniu też spotkania na żywo. A dzisiaj chcę wam pokazać Wkofa. Dokładnie, moi drodzy, tę ten schemat proszę zobaczyć. To jest schemat numer dwa dystrybucji. I tutaj najważniejsze elementy są dwa. Okej, więc tutaj chciałbym już pomalutku do tego przechodzić, czyli zajmujemy się tymi fazami środkowymi. Faza B i faza C. Faza B w mojej ocenie na złocie już jest za nami. To jest ten symbol UT. Tak, on nie ma większego znaczenia. Chodzi o to, że był szczyt wybijający tam wcześniejszy, prawda? No maksów, tak? Czyli jak to się mówi, ATH, najwyższy szczyt w historii. Taki szczyt faktycznie na złocie proszę zobaczyć był 20 22 kwietnia. Tak. Co mnie zatem niepokoi. Mnie niepokoi tutaj ta faza C i to w jaki sposób. Proszę zobaczyć, rynek układa się łącząc fazę B i fazę C. Proszę zobaczyć, że niby rynek idzie na gór do góry, prawda? Gdzieś tam odbija z dołka. No i to odbicie z dołka było, prawda? Tu nawet była ta korektna też przeze mnie opisywana. To jest typowy przykład zygzaka, prawda? I do tego momentu wszystko się układało pod względem Fibo, eliotowsko, korekcyjnie i tak dalej, prawda? Czyli typowy ruch trójfalowy. No i idzie odbicie, prawda, od tego dołka z dolnego cienia z 15 maja. No i teraz najważniejsza rzecz, tak? jakiego rodzaju ta fala, to odbicie, cały ten impuls jest. Proszę zobaczyć, że on może być załamany. Oczywiście teoria faleliota nas przyzwyczaiła do tego, że jeżeli jest koniec korekty, to nowy impuls musi wybić szczyty. I proszę zobaczyć, to co mnie już zaniepokoiło, to ostatni maks, bo jest taka zasada, prawda, ostatniego szczytu. Ostatni szczyt to jest ten szczyt z szóstego. Ten nie jest ostatnim, ten jest przedostatnim. To jest ten przykład UT, prawda? To jest ten symbol, czyli ten ATH, ten max jaki był 22 kwietnia. Natomiast to jest ostatni szczyt z siódmego. Mnie niepokoi to, że rynek go zaatakował i już ma duże problemy i y samo odbicie, sama reakcja to jest jeszcze nic. Natomiast dostałem to jest pytanie do was, jakiego rodzaju informacje od rynku otrzymałem i to jest tutaj widoczne, co zaczęło mnie troszkę niepokoić i myślę, że to odbicie wcale nie będzie takie małe, tylko może być większe. I pytanie do wszystkich, co na to wskazuje w tym momencie. To jest bardzo ważne, żebyście takie sygnały odczytywali, prawda? Bo to, że jesteśmy na oporze czy na poziomie Fibo, to każdy potrafi. Tylko teraz pytanie, co z danym poziomem? Czy on jest chwilowy, czy on jest mocny w kontekście na przykład odwrócenia, załamania się rynku? Prawda? Proszę zobaczyć, że ta dywergencja na wolumenie rzeczywistym skumulowanym, ona nie dość, że jest automatycznie zaznaczona, prawda, to jest widoczna. Te wartości oczywiście są popytowe, no bo trend cały czas jest mocny, no ale już pierwsza oznaka załamania na niebyle jakim poziomie. Przypominam, cały czas chodzi tutaj o ten zasady ostatniego szczytu. Y, tutaj z tym poziomem 3341 ewidentnie ma problem i to już widać po wolumenie. Mało tego, pierwsza oznaka załamania to jest jedno. Po drugie, czy ten ruch by się wydawało mały, chwilowy różnie może być nazywany ten ruch spadkowy, który tutaj widzimy na złocie. Zaznaczmy go na czerwono. Czy to jest początek budowania się impulsu spadkowego? Czy to jest chwilowa korekta spadkowa? Waszym zdaniem, tak na logikę, odczytując te wszystkie zależności i narzędzia jakie mamy, jak sądzicie, co tutaj jest podejrzanego? No tak można to nazwać. Co się rzuca w oczy? Dosyć duża podaż piszecie. No właśnie narastająca. Buduje się. Arkadiusz pisze popyt. Nie, nie, nie buduje się popyt. No jak się buduje popyt? Maleje, bo jest dywergencja. Czy to jest oznaka załamania? A po drugie, co się buduje? Czy to jest oznaka budowania popytu? No nie, podaże, moi drodzy. No jeżeli jest czerwono wartości narastające, no to nie chcę być, wiecie, złym prorokiem, ale to co się dzieje, prawda, też może mieć przełożenie na to, że za chwilę ta paniczna wyprzedaż, a już widziałem kilka takich momentów na rynku, za chwilę te wolumeny zakryć, będą w stanie zakryć te poprzednie akcje popytowe, prawda? Ta, która była tutaj od początku czerwca, od 9 do 13, a może nawet tę z końcówki maja, prawda? No w tym momencie wygląda to troszkę niepokojąco, bo rynek tutaj by się wydawało, to jest taka mała korekta spadkowa, pewnie wszyscy obserwujemy 61 pofa. No i faktycznie te poziomy, jak dzisiaj na liveie pokazywałem, oczywiście one są wsparciem. Tu mamy ZZB. Natomiast jeżeli ten wolumen nie będzie w zgodności, jednak faktycznie będzie tutaj ładował i i spadał mocno, w sensie duzi gracze będą te pozycje tak kolokwialnie czasem mówię ładować, czyli sypać na rynek, czyli dalej wyprzedawać to aktywo, no to te wolumeny one się będą zwiększać, my to będziemy widzieć, prawda? Aktywność, przewaga podaży, przewaga sprzedających będzie po wolumenie rzeczywistym skumulowanym na dole widoczna. I to widzimy. Oczywiście ten white code. Zobaczcie, to jest taki moment tego testu, tak? jest nazwane, to jest ta faza C. Dlaczego ona jest ważna? dlatego że zobaczcie, jeżeli widzimy ten szczyt, prawda, na jakimś tam wcześniejszym oporze, a póki co tak to wygląda na złocie, to to jest szczyt, zobaczcie, który nie będzie już przetestowany, bo najgorsze co tak naprawdę może przyjść, to jest faza D, czyli rozwinięcie tematu, czyli no nie dość, że ten ruch się utrzyma, czy w tym wypadku to odbicie spadkowe, czyli kierunek spadkowy, to jeszcze będzie przyspieszenie, bo zobaczcie, faza D, no to już jest, można powiedzieć taka realizacja tej fazy C, a faza E to jest wypełnienie, to już jest jak to niektórzy mówią odjazd totalny, czyli faktycznie gdzieś ta mocna przecena, panika, prawda? Może jakiś krach, no ciężko to nazwać, co nie wiemy co się wydarzy, prawda? Geopolitycznie oczywiście to ma związek, surowce reagują jak ropa na pewno widzieliście złoto. No to właśnie sobie to rozpisujemy. W tym momencie ten test jest tym miejscem, tak, który tutaj wystąpił dokładnie 16 czerwca. Temat świeżutki, tak? To było ile? dwa dwa dni temu. Więc tutaj uważajmy. Ten schemat bym polecał wam sobie jeszcze raz prześledzić, przetestować, ewentualnie odtworzyć. Nagranie oczywiście będzie na naszym kanale na YouTubie, zrobić sobie zdjęcie screen i na spokojnie samemu to rozpisać. To jest taki bardzo podstępny schemat, dlatego że jeżeli byśmy na logikę to wszystko chcieli sobie rozpisać, prawda? czyli wcześniejszy impuls wzrostowy, korekta zygzakiem spadkowa i nowy impuls. No to wszyscy pewnie podejrzewamy, że te nowe szczyty będą tak zgodnie z teorią faleliota. No bo zgodnie z teorią fal tak wychodzi, ale mamy coś bardziej potężnego, czyli Fibonacci fale volumen i na końcu dajemy wkof. Okej, tak te spotkania pokazuje. Prowadzimy w ten sposób, żeby jeszcze widzieć na rynku troszeczkę więcej rozumieć te schematy, jak rynek się układa. No i to widzimy. Dajcie znać na czacie proszę, co myślicie o tym. Czy ten schemat, ja go nigdy wcześniej nie pokazywałem, on jest bardzo rzadki. Tak dzisiaj no dla mnie podobieństwo jest bardzo duże. Dajcie znać, co myślicie o tym. Czy faktycznie ten schemat jest podobny do złota, czy to jest może moje jakieś tam subiektywne y spojrzenie. Napiszcie na czacie, bo według mnie to jest ten moment, to jest potencjalna faza C. jest podobny. Piszecie tak pierwsze widzę, ale możliwe. Rafał, no to są schematy, które nigdy nie były przeze mnie też pokazywane wcześniej. Zresztą wkofa od już kilku miesięcy pokazuje i zamierzam to rozwijać też po wakacjach. Tych faz jest w sumie kilkanaście. My przerobiliśmy, nie wiem, tak na oko 6, może tak porządnie. Jeszcze drugie tyle jest do przerobienia. Bym chciał wam pokazać całość oczywiście, więc po wakacjach będę ten cykl kontynuował. To jest bardzo fajne uzupełnienie. jak ja to nazywam, czy milionowego portfela, czy po prostu większego portfela. Jeżeli macie większe portfele lub handlujecie w wyższych ramach czasowych H1, H4, D1, to się bardzo przydaje, bo to są te momenty, może nie nawet w kontekście wyszukiwania setupów, bo do tego macie narzędzia, prawda, cała narzędziówka czy systemy, ale zrozumienie tematu, w jakim miejscu jesteśmy, bo jeżeli rozumiemy, że to co się dzieje tutaj mogło być szczytem dwa dni temu, prawda? i mogło być tym faktycznie testem w fazie C, no to już mamy informację, że ten poziom może w ogóle w perspektywie, nie wiem, nawet kolejnych tygodni, miesięcy nie być w ogóle przetestowany, a taka informacja jest potężna, nie? Więc to to proszę pamiętać o tym i no to chciałem wam pokazać, tak? Okej, dobrze. Jeden setup chciałem wam pokazać dzisiaj. Czy możemy rozpisać potencjał spadku? widzę. Okej, możemy, możemy. To też jest oczywiście do rozpisania. To była druga część i za chwilkę analizy i setupy na życzenie. Y, po kolei. No dobrze, teraz spróbujemy rozpisać potencjalne, ewentualne zaatakowanie dołków i powiedzmy tak wyznaczyć projekcję fazy D i fazy E. Nie jest to oczywiście łatwe, bo to też jest bardzo rozciągnięte w czasie. No ale są narzędzia, tak? Oczywiście mamy na myśli zewnętrzne projekcje Fibo, więc w tym momencie zaczynam się tym zajmować. Czyli mówiąc, staram się odpowiedzieć w tym momencie na pytanie jak te spadki duże mogą być dotąd, dotąd czy może wybicie nowych dołków? Według mnie wybicie nowych dołków, bo tutaj pamiętajmy, że mamy schemat. Te dołki oczywiście są zaznaczone, prawda? Jeden, drugi, trzeci. No tam widać u nas dwa. Oczywiście reakcja na czwartym teście, tak jak tutaj macie yyy tego SOV, tak to jest ten czwarty dołek. Pewnie będzie mniejsza, większa. Natomiast co jest istotne, jeżeli ten ruch, ten impuls, czy właściwie ten trend, bo też tak można nazwać, spadkowy by się zaczął rozwijać, to bardzo ważne mamy takie mamy potężne narzędzie w silnych impulsach, które bardzo często opisuje lub prowadzi nawet całą falę. Pytanie do wszystkich. Co to, co mam na myśli, co autor ma na myśli w kontekście budowania się mocnego impulsu, jakiego rodzaju układy geometryczne, czy ma podpowiedź korekty się pojawiają i bardzo często tym tym setupem, bo to jest gotowy setup, prowadzisz. Mowa o korekcie, jakiej? Korekcie pędzącej. Oczywiście klasyczny one to one, moi drodzy, to jest to, co w silnych falach, w silnych trendach, na trzeciej fali eliotowskiej się najczęściej pojawia. No zresztą jeden z moich ulubionych setupów, pewnie nie tylko moich, ale to yyy to to też widzieliśmy sytuację, a pokazywałem, gdzie takich setupów, no mój rekord to chyba tam kilkanaście prowadziłem pozycję, gdzie każda korektra się zawierała takich układów na sześć, na osiem, no to pewnie też już widzieliście i to się zaczyna dziać, prawda? Oczywiście moment złapania większej, mniejszej, ten pierwszy, prawda? też zgodnie z Eliotem yyy czy pierwsza korekta w danym czy w budującym się nowym impulsie jest bardzo ważna jest punktem odniesienia potem więc jeżeli by była, ja ją zaznaczę na razie tak troszkę w powietrzu, no bo nie wiemy jaka będzie, no ale chciałbym, żebyście zrozumieli schemat, to potem ta korekta będzie przeze mnie tutaj odkładana tak długo, aż rynek będzie w niej się zawierał. I to jest według schematu też logiczne, bo to jest widoczne. Zobaczcie, wszelkiego rodzaju korekty, proszę zobaczyć, one są podobne, tak? No to odbicie od tego dołka, zaraz wyznaczymy ten poziom, może być troszeczkę większe. Tutaj bym dodał pofa faktycznie, czyli od, no te oznaczenia, one nie są przypadkowe. Na przykład od tego szczytu, tutaj widzimy jakieś zzb tego dołka mierzymy pofa, prawda? No i podbicie standardowo 50, może 61,8 może być, prawda? Więc ten impuls jakby następny według mnie ten który idzie nie jest najważniejszy, tylko ten, który będzie, proszę zobaczyć, bo on będzie szybszy, bo to będzie inna faza. D faza już realizacji wypełnienia i to no wydaje mi się, że to może być przed nami. Te minima miałem odczytać. Już wam pokazuję ten poziom ewentualnego wsparcia reakcji. Zaznaczmy innym kolorem może. A jasnoniebieski niech będzie. Jaki to jest poziom? 320. Okolice 3120, czyli to są poziomy cenowe z dołka z 15 maja. Tutaj ta reakcja według schematu. Zobaczcie, to jest ten dołeczek. On może oczywiście tam nadbicie i tak dalej. Ta pułapka pewnie będzie 1/2u natomiast w konsekwencji po liczbie testów zostanie wybity, prawda? I dalsza no i przejście takie płynne przejście z fazy D do fazy piątej, fazy ostatniej. E. Yyy no oczywiście ta pierwsza reakcja, tak? Może będę jakieś tam miał zagrania, może złapiemy jakąś korektę z tego one to one, dlatego te niebieskie już sobie przygotowałem. No najważniejsze, pamiętajcie, to jest plan działania, prawda? Dwa, trzy scenariusze, tak jak robią to zawodowcy. No pomysły musimy mieć, prawda? Na tym poziomie 61 pofa. Tomek piszesz? Dobrze Tomku, już to sprawdzam. Z D1 mówisz? Tak, zobaczmy. Z D1, tak? Chyba wyższe jest H4. Okej. No z H4 nie widziałem. Z D1 tutaj sprawdzimy. No po mierzenie ostatniej fali ten dołek. No faktycznie, faktycznie coś by tutaj było. Tu jest swoją drogą, zobaczcie bardzo ciekawy ZZB. Teraz zauważyłem, jest blisko poziomu Fibo, o którym tutaj Tomek mówi, czyli 61. Te rejony 2930, 2940 w miarę precyzyjnie. To jest kilkanaście dolarów jedynie, a Interwa widzicie D1 szeroki, więc jak najbardziej. Pytanie kolejne, czy nie ma tutaj w ogóle z tego podbicia zewnętrznego Fibo? Bo jeżeli by było, no to mamy FTSA. Widzicie to? Ale to się układa, co? Ale to się układa. Wow. Widel, widzieliście to mierzenie? Ja nie, nie, nie byłem przygotowany wcześniej na nie. Tylko chciałem wam wkofa pokazać. A widzimy, że rynek no chyba ma jakieś jednak takie większą głębię, prawda? Jakieś tam jest już układane odpowiednicie. Jest już układany. No niektórzy mogą myśleć, że nie wiem, jakaś teoria spiskowa. Ja już takich setupów widziałem tyle razy, że po prostu wiem, że to jest matematyka i pewnego rodzaju logika, tak, która gdzieś tam rządzi i rękami finansowymi. Tutaj zobaczcie jaka precyzja. Tomku, to widziałeś? Tak. Wow. No to gratuluję. To gratuluję. Małe duże Fi. Pięknie jest. Pięknie jest to widoczne. Zobaczcie. ZZB 61. Co ciekawe, to jest mierzenie z D1. Szerokie, potężna skala czasowa, nie? I wszystko proszę zobaczyć, jeszcze raz pokazuję, zaczyna się od Wkofa. Dokładnie od drugiej fazy, drugiej, przepraszam, drugiego schematu, tak, schematu numer 2 dystrybucji według Wkofa. A przypominam, dzisiaj skupiamy się na i staramy się rozpisać fazę C, dokładnie drugą część fazy C, właściwie już końcówkę, no bo przejście z fazy C na fazę D już powoduje ten odjazd, tak? powoduje realizację całego ruchu, całego, no nazwijmy to, trendu spadkowego. Więc z tym was zostawiam. Każdy niech sobie to pomierzy, powtórzy materiał, y sprawdzi jeszcze raz fazy, rozpiszę to, ale według mnie coś na rzeczy jest dobrze. Analizy narzeczenie. Chyba, że są pytania do obecnej sytuacji na złocie. Bardzo proszę pytać, pisać. Lidia pisze: "Może magia? Może magia Fibonac?" Może coś w tym jest, no nie? Fibonacci to matematyka, logika, statystyka i powtarzalność i co ważne precyzja, więc z magią to oczywiście nie ma nic wspólnego. Waluty się rozjechały. Patryk pisze tak pewnie Patryku, masz na myśli dolara. No ja tam jestem lekko shedżowany na lekkim minusie niestety gdzieś tam widzę, że odbija, więc to jest uważam temat jeszcze na drugą część miesiąca. No tak, tak, ale ale się troszkę rozjechało. Masz rację. [Muzyka] Może NZDKA Tomek proponujesz? No waluty były ostatnio, Tomku, nie? Tam pokazywałeś. Mogą być, mogą być waluty, przepraszam. Może być Nazdak. Waluty też rozpisywałem. Kakao przecież ostatnio rozpisywaliśmy. Ropa WTI. O, może ropę. Może ropę. Okej. No tak, w kontekście tego co się dzieje, no to widzimy, że ropa szaleje. Szaleństwo istne. Zresztą widać po tych świecach, nie, co się dzieje. Górne, dolne cienie, no pewnego rodzaju panika, niepewność, no wszelkiego rodzaju emocje tak tutaj są widoczne na wykresie. Postaramy się to rozpisać. Oczywiście, że tak. Po kolei. Weźmy od D1. Sprawdźmy też o potężny wolumen. Sprawdźmy szeroką geometrię. Czy pierwsze co jakby mnie ktoś pytał Łukasz jak analizujesz wykresy od wyższego interwału? No to oczywiście zgodnie z Eliotem wyznaczam największą korektę w danym impulsie. No jaki mamy ruch? No to widzimy tak od góry do dołu spada, no to wyznaczamy moment podbicia, sprawdzamy i co się dzieje. Rynek wybił. Rynek wybił, prawda? Wszyscy widzimy. Tutaj też był opór zawsze pamiętajmy, żeby był punkt odniesienia z lewej strony wykresu. Często o tym mówię, bo to oczywiście ma znaczenie. No i tutaj jednak ten poziom wybił. Tak. Punktem odniesienia jest ten szczyt z 1 kwietnia. Dokładnie. Poziom 7170 wybił. Wszyscy widzą, wszyscy widzą. 7750 był był maks. No dobrze, to po pierwsze. Po drugie zawsze zgodnie z kolei tutaj, no ze sztuką, tak, ze sztuką Fibonaciego 61 mierzymy cały ruch, fala Fibo. Stara zasada, stara, ale dobra zasada. Zawsze polecam się nauczyć takich nawyków, gdzieś tam sobie je wyrobić, bo to pomaga. Tak, czy w zrozumieniu tematu, czy w wyznaczaniu setupów, scenariuszy. 61 wybite. No wybite, prawda? 7170. Przypominam ten opły na poziomie Fibo wybit wolumen popytowy. A okej. Pytanie do wszystkich pytanie na znajomość tematu, jeżeli chodzi o geometrię Fibo. Czego się w tym momencie możemy spodziewać? Czego się moi drodzy możemy w tym momencie spodziewać? Jest też taka fajna zależność. Ciekawy jestem po prostu czy o niej pamiętacie, że rynek bardzo często co robi? Próbuję, o, na pewno znacie tą zasadę. Może z H4 pokażę. Próbuję wrócić do wybitego układu. Kojarzymy czy nie? Czyli testuję. No na pewno kojarzymy, prawda? Czyli wybił, tak? I będzie próba powrotu. I teraz pytanie, czy tę próbę powrotu już widzieliśmy na na rynku ropy? No widzieliśmy. Proszę zobaczyć. No było z dolnym cienie. Nawet pamiętajmy, że jak jest taka sytuacja geopolityczna napięta, no to oczywiście wszelkiego rodzaju pułapki nadbicia są większe. To jest logiczne, tak? No ale wolę powiedzieć, czyli górne dolne cienie, no wiąże się to oczywiście z różymi emocjami, z paniką, z irracjonalnością, prawda? No bo to wiemy o co chodzi, nie? Ten poziom, przypominam, 61 bardzo często my to nazywamy retestem Fibonacciego, czyli poziom zostaje wybity i przetestowany. No mamy retest, no mamy z drugiej strony został przetestowany poziom 71. No został dolny cień, został pułapka była. Co się dzieje? Rynek wrócił do układu czy odrzucił ten układ waszym zdaniem? No to jest typowy przykład ZZB. To jest moment odrzucenia. No musimy się nauczyć to to czytać, prawda? Czyli nie ma mowy o tym, że jednak powrócił do wybitego układu. Nie testował zgodnie z zasadą i odrzucił. No odrzucił, jeżeli odrzucił, jeżeli się odbił, jeżeli zrobił retest Fibo i z jednej strony zobaczcie rynek najpierw przebił, próbował wrócić, tak znowu zaksięgował Fibo, czyli były test Fibonaczy go odrzucił. No to czego się możemy spodziewać w tym momencie przy tym wolumenie? No raczej kolejnych impulsów wzrostowych. Tutaj się nad tym musimy zastanowić, bo to co chcę wam pokazać jest z jednej strony bardzo bardzo odważne, bo mierzymy 161 i ten poziom w ogóle wychodzi powyżej tego szczytu ze stycznia, dokładnie z 161. Mierzenie, tu szybkie pytanie, bo na pewno znacie, ale chcę się upewnić. Mierzenie w tym momencie tej fali ostatniej w całej poprze, znaczy ostatniego impulsu w całej fali spadkowej. Jak się nazywa to jest? Jakie mierzenie? Pamiętamy. Napiszcie szybciutko na czacie, żebym wiedział, że każdy je widzi, zna. Czyli chodzi o mierzenie klejtonowskie, moi drodzy. Zewnętrzne mierzenie Cleona. W skrócie mówiąc chodzi o jaki współczynnik z Claytona? Co bierzemy pod uwagę? 161 i 8 jest. No jest. Proszę zobaczyć, gdzie jest ten ten współczynnik. Zaznaczmy tym kolorem, żeby się rzucał w oczy, żeby wszyscy widzieli. 82 98, no 83 nawet. Tak, czyli zobaczcie, atak z lipca 2024, czyli rok temu. No za chwilę będzie odważna projekcja w żółtym wolumenie. Możliwa jak najbardziej. No i teraz pytanie, słuchajcie, za 10 punktów to było takie powiedzmy za za pić punktów, a za 10 punktów troszkę trudniejsze. Co oprócz Kleaytona, oprócz mierzenia, tutaj jeszcze widzimy z D1 cały czas, przypominam rozpisujemy Wkofa z szerokiego interwału czasowego. Co tam widzimy na tym poziomie 83 $ar? Pytanie ciężkie. Poczekajmy na odpowiedzi. Myślę, że to złapiecie, ale chciałbym to usłyszeć. Mimo wszystko od was. Bartek jest z nami. Dawno cię Bartku nie widziałem. Chyba, że się nie odzywałeś na czacie. Nawet ostatnio myślałem o tobie. Układ kraba. O widzę stara ekipa, stara gwardia też przychodzi na spotkania. Fajnie, fajnie. Z Bartkiem to się znamy. Ile? Ze trzy, ctery lata. gdzieś. Nie no, cztery albo pięć, ale ten czas leci. Dokładnie. Tutaj mowa o układzie harmonicznym układzie kraba. Zobaczcie XAB. Zaznaczmy to na żółto. B C i punkt D. Układ potężny. 5 lat. Bartek pisze: "Wow, kawał czasu." Układ kraba. Zewnętrzna formacja. Charakterystyczne podejście punkt B. Oczywiście im bliżej 61, ten układ mocniejszy, no ale punkt D jest decyzyjny najważniejszy. Co widać, co widać moi drodzy jest zmierzeniem Claytona z, bo tego się zaczęło, jest wyjście geometrii, było przetestowane, potężny wolumen, więc jest ta zgodność. Zawsze duży nacisk na to kładę. No i mamy wszystko na zawsze sobie odpowiadamy na pytanie, czy jest punkt odniesienia z lewej strony wykresu. Jest, pokazałem go wcześniej, ale jeszcze raz przypominamy, chodzi o początek lipca rok temu, 4 dzień lipca 2024 w skali od 1 do 10, jakbyśmy mieli taką mini ankietę zrobić. Jak bardzo jest ten setup prawdopodobny waszym zdaniem? Tutaj widzę Mariusz napisał, jeśli w zasadzie wystarczy jeden atak na tankowiec i wystrzeli do góry. No po części się z tym zgadzam, prawda? Setup w tej no jakby w obecnej sytuacji tak jest obecnej napiętej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, że się wypełni tutaj. A jest to bardzo prawdopodobne na dla mnie jest 80% coś takiego, nie? Oczywiście to jest projekcja długoterminowa, czy tam średnioterminowa, natomiast przy tym wolumenie może to przyspieszyć, prawda? Więc tak, ma to sens. No dobrze. I co jeszcze? Możemy jeden setup sobie przeanalizować, w sensie jakiś może jakąś walutę. Rzucajcie proszę propozycję. Tylko niech to nie będzie dolar, bo tego dolara to już męczymy tyle, że powiem wam już trochę mam go dosyć. Zróbmy coś innego. Funt Bitcoin. No dobrze, dobrze. To niech będzie jedna waluta i oczywiście Bitcoin będzie na zakończenie. Yyy, dol szał dolarowy. Bartek. No trochę tak. Tam jeżdżą w dwie strony. Już to rozpisuje. Nie wiem, drugi miesiąc będzie. Nie no, wydaje mi się, że to już jest ten moment, ale tam nie mogą wybić tych one to oneów. No dobra, to na trochę mnie namówiliście na tego dolara, więc szybciutko, naprawdę szybciutko na systemie arabskim. Zróbmy to. Oczywiście geometria podstawa. Z czym dolar ma największy problem? Słuchajcie, no dolar ma największy problem w tym momencie jest fibo, jakkolwiek to brzmi, ale ta geometria trzyma 1 do1 trzyma motyw korekty w korekcie trzyma, bo to jest doskonale widoczne, że w tym oneanie niebieskim proszę zobaczyć mamy trzy fale. Mamy fale A, falę B, ma faleę C. Korekta w korekcie jest. No jest. Polega to na tym, że w korekcie pędzącej masz wewnętrznego zygzaka i wszyscy to widzimy. Co dalej trzyma? Powiedziałem, że Fibo. No dobrze, zobaczmy gdzie to Fibo wypada. No 61. Zobaczcie swoją drogą jak system arabski jak może być doskonały, jak idealnie wyliczył ten poziom, jak idealnie chmurę rozpisał. Zobaczcie, idealnie ją zaznaczył na 61. Tak, czyli bez tego mierzenia teoretycznie jakbym je wykasował, to za pomocą chmury i tych innych elementów zielonych, tych kolorów, tego wszystkiego strzałek tutaj ZZB też było proszę zobaczyć, czyli płaska chmura, tutaj chmura wyższego rzędu, bo to jest właśnie ten element Eliota. Tak jak mamy korekty niższego wyższego rzędu, prawda, wszystkie fale, no to właśnie ta chmura też pokazuje jakie jest ujęcie bardziej lokalne czy te szersze. No i tutaj ten poziom nawet na pomocą tej chmury został idealnie wyliczony i zaznaczony. Zobacz, ja teraz to mierzę. A chmura już jest idealnie na 3,7310, nie? I z tym, w tym momencie rynek dolara ma największy problem. No dobrze, dobrze. Co miało być? Bitcoin miał być. Tak, no to sprawdźmy Bitcoina i jeszcze jakąś walutę sobie wybierzemy za chwilę, więc możecie propozycje wrzucać na czat, a ja już pomału przechodzę do Bitcoina. No dobrze, może weźmy czterogodzinówkę. Spadek wolumenów. To ja to akurat na Bitcoinie zauważyłem. Pewnie nie tylko ja, bo to są takie statystyki ogólnodostępne, że gdzieś te wolumeny w wakacje są malejące, spadkowe są. No niektórzy to nazywają taka plaża, czyli po prostu no niewiele się dzieje. Troszkę podejrzewam, że że tak to będzie w tym momencie. Rynek idzie, co może być naprawdę taką okazją ciekawą. Tak, to już wam to rozpiszę. To też geometria oczywiście. Tak, zaczynamy od Fibo 99 to jest poziom psychologiczny 100 000, więc to też tak pytanie, czy będzie zaatakowany czy raczej utrzymany, bo póki co widzę, że nawet nie był zaatakowany, było 10057, czyli ten dołek 6 czerwca. Co mi chodzi po głowie? Chodzi mi po głowie taki układ z H4, tam nawet na D1 jest widoczny układ na fali CD. No bo cały ten ruch spadkowy, prawda? Czy ta fala spadkowa od 22 maja może być falą A? To może być podbicie nie wybija szczytu, czyli fala B. Zobaczcie, zaznaczmy to eliotowsko. Rozpiszmy falowo AB i fala C. Nie no dobrze. No i jest właśnie potwierdzenie, jest mierzenie, jest układ butterflya. I szybkie pytanie. W układzie Butterflya są dwa mierzenia. Jedno zaznaczyłem, brakuje jakiego mierzenia? Jakie mierzenie w układzie motyla jest obowiązkowe, moi drodzy? Jakiej fali? Proszę pisać konkretnie, bo tutaj muszę mieć pewność, że wszyscy to znają, a to jest ważna zależność. Znajomość tego mierzenia jest obowiązkowa i oczywiście zastosowanie też. Chodzi oczywiście o mierzenie zewnętrzne fali BC. No to mierzymy, mierzymy zewnętrzne fali BC. No jest, no jest. No wypada to nieźle. Naprawdę nie mogę powiedzieć, że że mi się nie podoba, bo cały ten obszar popytowy, że go zaznaczę kolorem zielonym. Technicznie ma sens. Ma sens, bo proszę zobaczyć skąd ta strefa w ogóle się bierze. Tak, zaczęło się od geometrii. No zawsze się Fibo czy w metodologii Fibonacjego zaczyna od geometrii, tak? Czy 1 do1 FS1, czy to zygzag czy pędząc. A tu mamy typowo równość fal na potencjalnej korekcie prostej, czyli 99000 FS, czyli AB = CD. Dodaliśmy mierzenie zewnętrzne tego podbicia. Zobaczyliśmy, że tutaj mamy punkt B, czyli punkt D. Automatycznie już potrafimy nazwać t informację 127 kład motyla 98000. No i dodaliśmy jak było napisane, widzę na czacie piszecie jak było powiedziane tak odpowiedź na moje pytanie to mam na myśli zewnętrzne fali BC obowiązkowe. No jest wszystko pomiędzy 99 a 98 się zawiera, więc ten setup no i ten scenariusz jest prawdopodobny jak najbardziej na Bitcoinie. w lewo zbartek piszesz? A czyli jakiś punkt odniesienia no widzisz nie zdążyłem zadać pytania, to już dajesz odpowiedź, bo właśnie miałem zapytać, czy widzicie punkt odniesienia z lewej strony wykresu. Bartek już odpowiedział, że jest. No jest, faktycznie jest z maja, początek maja tego roku. Bardzo ładny szczyt i to jest poziom no niecałe 98 000. Niecałe 98 tys. Dobrze. No i co? Waluta na zakończenie. Jaką walutę wybieracie? Czy euro, dolar, czy funta? Tomek, tu widzę Kanadyjczyka proponuje, że może zróbmy coś nietypowego, nie? Bo zawsze jest albo euro, albo albo dolar, albo jeny. Może być coś nietypowego tym razem. O, albo może być waluta, której w ogóle nie obserwuje. Zobaczymy jak sobie poradzę. Zróbmy taki test, nie? Kanada, Kanada widzę tutaj się przewija. Euroen jeny były omawiane nawet nie tak dawno. USD CAD tutaj proponujesz? No dobra, zróbmy tego Kanadyjczyka. Zobaczymy co wy tam widzicie. USDK najpierw oczywiście sobie zdefiniujemy. Już jest. Mamy Kanadyjczyka. To sprawdzamy. Oczywiście interwał na samym początku większy. D1. Poczekajmy, aż się wszystko wczyta. Zobaczmy, jak to wygląda. Zobaczmy o co rynek tutaj może walczyć. O utrzymanie tego dołka. No sprawdźmy, sprawdźmy. Na pewno to mierzenie 88. Wow, rzuciło się w oczy. Okej, precyzja. No myślę, że nieprzypadkowy jest to dołek. Dobra, no to już pierwszy wniosek mamy, prawda, w postaci dołka z interwału D1, czyli siła sama w sobie. Kolejna rzecz, mierzenie troszkę nietypowe, właściwie projekcja, bo no też chcę zadać to pytanie. Mamy dwa rodzaje geometrii. Mamy równość fali, mamy jakie mierzenie, prawda? Czyli jest FSO, no to każdy głównie z tego korzysta, ale jest jeszcze mierzenie tak zwane alternatywne. Ono się nazywa jak jak się to nazywa? Mierzenie, które też wyznacza projekcję fali wydłużonej. Bardzo często fajnie to łączymy z Eliotem. F161, czyli to się nazywa wydłużenie Fibonaciego. Tak jest. Proszę to pojęcie również sobie zapamiętać i stosować. No i w tym momencie sprawdzam, czy to wydłużenie na Kanadyjczyku miałoby zastosowanie, czyli FS161. No jest niżej. Jest niżej. To jest tak jak mówię, mierzenie rzadziej występuje. Ono jest alternatywnym nazywanym, czy takim dodatkowym, na pewno nieobowiązkowym, nie tak silnym jak FS1. Widzimy, że to było wyżej 135. 135 dołek był na 13540. No kosmetyka 30 pipsów z D1. No ale mimo wszystko zaksięgowane nie było. Więc już kolejny wniosek jaki się pojawia, no to strefa obszar Fibonaciego uwzględniamy od jednego do drugiego poziomu. Tak, od 88 do F161. Okej. No i dobrze. Pytanie kolejne. Jeżeli chociaż podaż jest potężna, nie? No dobra, no to kolejne pytanie się pojawia. Jak duża szansa jest na retest Fibonaciego, czyli na ponowne wejście i zaksięgowanie dołka w skali od 1 do 10 waszym zdaniem przy tym otoczeniu? Duże, nie duże. No ja bym taką ósemkę, dziewiątkę dał. No te popy to jest jedna świeca. To jest jedna świeca. To jest jeden dzień sesyjny. Tak, to jest nie dzisiejszy, tylko poprzedni dzień. To jest nic, nie? To może jakiś news poszedł, prawda? Może jakaś zmyłka, to jest nic. Yyy, więc tutaj szansa jednak jeszcze raz na zaksięgowanie może i tego wydłużenia, czy po prostu na ritest fibonacciego zaksięgowanie tego poziomu jest y według mnie dosyć duże. blokady są, to uważam, że tu rynek będzie miał problem, bo zobaczę jak pomierzymy pofa, no zgodnie z definicją, czyli mierzymy od szczytu 13 maja do dołka 5061 na 50 już mamy ZZB, czyli no jeden z moich ulubionych setupów ZZB z Fibo, czy scarpingowo, czy swingowo, tak, czy na milionow portfelu, ten setup, one są uniwersalne, zawsze je biorę pod uwagę. Należy o nich pamiętać. No i mamy, mamy blokadę. Czy najbliższa blokada? Jakbym tutajś zadał pytanie, gdzie Łukasz widzisz na Kanadyjczyku poziom od którego się cena może odbić? No to już wam pokazuję taki scenariusz, czyli dojście do ZZB 50 pofa 137 71 i cofka, tak? I ewentualne naruszenie tego nadbicie tego dołka. Tak jak najbardziej. No i właśnie kolejne pytanie. Już dzisiaj o tym mówiliśmy, ale warto powtarzać ten materiał, bo to są ważne setupy, o których należy pamiętać. ma podpowiedź. Zgodnie z teorią faleliota ważna jest korekta jaka? W silnych impulsach. Tu ewidentnie widzimy silny impuls spadkowy. Mówimy oczywiście o o pędzące o one toanie. No dobrze, jeżeli jest one to one, no to zobaczmy gdzie on jest, jak wygląda, jaka była fala podbicia. Zasięg, no zaznaczmy kolorem niebieskim, żeby elegancko na wykresie to wyglądało. Mamy podbicie, odkładamy od dołka. Okej. No dobrze, no mi się wydaje, że wszystko wiemy na temat kanadyjczyka, bo to się zgadza. No dobrze, czy taka analiza jest w zgodności, prawda, z słowo na które zawsze tam duży nacisk kładę, żeby te analizy były logiczne, było pełne zrozumienie tematu, żeby się narzędzia uzupełniała, żeby nie było sprzecznych sygnałów. Czy to według was jest w zgodności? Jest to logiczne? Czy to wszystko się uzupełnia z geometrią, z Fibo, z wolumenem? No oczywiście, że jest. Prawda? Więc tutaj jakby mnie ktoś zapytał, Łukasz czy Dołek na Kanadyjczyku jest już za nami? Pociąg odjechał w mojej ocenie nie. W mojej ocenie nie, bo masz blokadę za chwilę na ZZB, masz 50 wyżej masz 61, masz one to onea niebieskiego i to jest wszystko z D1. Tak przy otoczeniu jednak mimo wszystko sentyment jest spadkowy, podażowy, przewaga mimo wszystko jest duża. Okej, dobra. pytania na zakończenie. O, widzę na YouTubie dużo osób ogląda. Zobaczmy. Wkofa pokazywałem na uniwersytecie. And pisze tak, ale nie wszystkie fazy. Tutaj zwróć uwagę, że to są nowe rzeczy. Te wszystkie fazy, które pokazuję. Od tego roku zacząłem to robić w ramach milionowego portfela. Czy będzie nagranie? Oczywiście, że będzie na naszym kanale, pamiętajcie, a także w zakładce w wyzwaniu Fibonaciego. Tu widzę są jeszcze pytania, czy można dołączyć, odebrać systemy. Tak, ale to szybciutko musicie napisać albo zadzwonić najpierw po webinarze. Nie wiem, czy są jeszcze licencje. W tym tygodniu, pewnie już będą się kończyły, no ale to zadzwońcie, napiszcie. Dobra, 533, 516, 457. Mówimy o dwóch systemach, czyli system arabski, który dzisiaj też był, y, którym rozpisaliśmy w ogóle dolara. No zobaczcie, to wszystko pięknie tutaj nam pokazuje i strzałki Fibonacgo. Okej, więc dostęp jest nie tylko do systemów, które tutaj znajdujecie od razu po prawej stronie, ale też do spotkań na żywo, bo widzę są pytania, czy są wszystkie nasze spotkania nagrywane. Tak, w tej zakładce, w tym pokoju mamy w rozmowach oczywiście nasz czat fibo teamowy, gdzie jestem na co dzień z wami też się spotykamy i tutaj mamy nagrania, webinary, jest porządek, wszystko jest zamieszczane. Dzisiaj tutaj dodam za chwilę milionowy portfel. Wszystkie spotkania w ramach wyzwania. Jest data, jest numer spotkania, są zaproszenia na kolejne. A kolejne spotkanie już jutro, czwartek 9:00, w piątek również 9:00 rano, także codziennie się słyszymy. A panel i cały projekt wygląda w ten sposób, że masz dostęp do tak zwanego panelu tradera. Tutaj mamy samouczek, czyli proces nauki i przyswajanie materiału jest bardzo ważny. Kurs podstawowy zaawansowany, podzielony na lekcje, mentoring online, systemy i strategie. No zobaczcie, te dwa są najważniejsze, nad którymi pracujemy. Strzałki i system arabski, spotkania na żywo, tak jak pokazałem i te, które się odbyły, czyli wszystkie nagrania i te zaproszenia na kolejne rozmowy traderów, czyli nasz czat fibo teamowy, wirtualny trading room, licencja również imienna na wszystkie systemy, a wirtualny trading room do podglądania systemów na żywo. Wiem, że dużo osób tutaj tę zakładkę śledzi, korzysta. Zresztą te wyniki też dzisiaj były pokazywane, też komentarz był, że wszystko z wirtualnego trading roomu, także widzimy, że też y wirtualny trading room w czasie rzeczywistym. Zobaczcie, jest godzina, fajnie pracuje. No i też jest to, jak to się mówi, dodatkowa para oczu, prawda? No bo to wszystko pracuje w tle. Dobrze, pytania. Ostatnia minutka i pomalutku kończymy. Czy dostęp jest imienny? Tak, jest imienna licencja. Potrzebujemy waszego maila. Jeżeli ktoś by chciał dołączyć jeszcze, no to najlepiej pod ten numer telefonu dzwońcie po webinarze, czyli koło, no za 15 minut 533, 516 457 lub napiszcie SMS-a, to oddzwonimy. Czy widzę zgodności wkofa z arabskim? Tak, Tadeuszu, co ciekawe w ogóle plany mamy też ambitne, odważne, żeby te wszystkie fazy, które widzimy, że były omawiane, prawda, i że mają zastosowanie zaimplementować, opisać w systemie arabskim. Będzie bardzo ciężkie. Nie wiem czy nam się to uda. Na chwilę obecną arabski jest na tyle dobrze jakby skalibrowany, że nie dość, że widzimy sentyment w ujęciu minutowym, w ujęciu godzinowym, jest to złączone z geometrią. Mamy te poziomy Fibo. Zobaczcie ile razy już te poziomy się zgodziły, więc naprawdę jest to dobrze zrobione. Mamy na tyle intuicyjną informację co do spadków, co do wzrostu, no bo jest czerwony, jest zielony, jest moment przejścia, czyli załamania, zmiany kierunku kolorem fioletowym zaznaczone. Więc system arabski jest potężny, jeżeli chodzi o liczbę linijek kodu, wiecie, takiego programistycznego, czy liczbę logiki, w ogóle tych wszystkich warunków. Strzałki oczywiście też są bardzo skomplikowane, natomiast tam mamy dodany wolumen, mamy połączone mierzenia i jest to bardziej do scalpingu, natomiast system arabski bardziej do handlu średnioterminowego. Dlatego w milionowym portfelu oczywiście będę to wykorzystywał, a na pewnym etapie będziemy te dwa systemy łączyć. Lepiej działa na niskich czy na wyższych? Magda pyta. Magda. Lepiej strzałki działają na niższych. Tak, jutro będę skalpował, więc głównie jutro pewnie na strzałkach. No i narzędziówka oczywiście fibofale volumen, ale z wykorzystaniem strzałek Fibonaciego i algorytmu. Natomiast system arabski na wyższych interwach, ja go sprawdzam tak jak widzicie H1, H4 i ma wykorzystanie, już widzę bardzo duży potencjał do milionowego portfela. Czyli jutro jest spotkanie o 9:00. Tak, jutro jest spotkanie o 9:00. Dzisiaj wieczorkiem jeszcze wyślę wam zaproszenie na maila. Super. Bardzo dziękuję za dzisiaj. Świetne spotkanie. Bardzo aktywni byliście. Także od razu, od razu się lepiej te spotkania prowadzę z inne energie, a nie i i i po prostu to się czuję, nie? Fajnie. Bardzo dziękuję za dzisiaj. No i co? Słyszymy się już jutro z samego rana. Można powiedzieć, że y wieczorem się żegnamy, rano się witamy. No i tak to powinno wyglądać. Bardzo dziękuję za dzisiaj. Jutro godzina 9:00. Serdecznie zapraszam. Spotkanie na żywo, live trading na sesji londyńskiej z wykorzystaniem najnowszych systemów. A jeżeli ktoś by chciał system otrzymać i już mieć to wszystko wgrane, no to jest taka możliwość. Piszcie, dzwońcie 533 516 457. Dziękuję za dzisiaj. Do jutra. Cześć







