„Czy Creotech to jest nowy Petrol Invest?” 😳😮 [

Analiza diskusji na temat Creotechu, która pojawia się po raz pierwszy jako nowa inwestycyjna moda gospodarcza. Film przedstawia perspektywę krytyki i oceny potencjalnych ryzyk, koncentrując się na aspekcie psychologicznym zachowań inwestorów, a nie na detailednej analizie finansowej spółki. Przez pryzmat doświadczenia i wiedzy Grzegorza Zalewskiego, dziennikarza finansowego, pojawia się spojrzenie na nowe sektory gospodarcze, takie jak rynki kosmiczne i kosmiczne, w kontekście porównania do przeszłych trendów inwestycyjnych, jakich było w przypadku Petrol Invest.

Główne elementy omówione w filmie:

  • Introdukcja do Conotech and jak się różni od Petrol Invest;
  • Analiza fundamentalna Conotech and jej potencjalnych zagrożeń;
  • Rola psychologii inwestora Polski i wpływu modowych inwestycji na jednost Arbe;
  • Wskazówki Grzegorza Zalewskiego na temat analizy rynkowego trendu jakości;
Zobacz pełną transkrypcję filmu

Czy Kreotech to jest nowy Petrol Invest? [śmiech] >> O, okej. >> Przepraszam prezesa spółki i tak dalej, i tak dalej. >> Myślę, że w tej te najbardziej się Mariusz Petrowic cieszy. >> Y nie to no część widzów może nie wiedzieć co to był Petrol Invest. To była spółka, która pojawiła się dokładnie w szczycie 2007 roku. Ogromna, ogromny hype dzisiaj byśmy powiedzieli. Wtedy jeszcze to słowo nie było używane. Spółka, która ogłosiła, że będzie kopać ropę w Kazachstanie, >> szukać, >> szukać i kopać. Oni tam z każdym spadkiem zadebiutowali z ogromną przebitką, kurs, już nie pamiętam, 700 zł zdaje się. I w każdym kolejnym miesiącu im bardziej oni kopali i się nie zbliżali do tej ropy, tym bardziej ten kurs też kopał w dół. Tak. Y i patrzę na to, co się dzieje z tymi spółkami lotniczymi. Niezed kosmicznymi, nie wchodzę tam w analizę fundamentalną. Od razu mówię wprost, jeszcze bardziej gbajtowe, >> nie znam się na analizie. Ja stosuję naiwną analizę fundamentalną. zerkam czasami na raport, coś tam sobie popatrzę, tak, ale nie siedzę we wskaźnikach, nie analizuję, więc ja nie wiem jak wygląda biznes Kreotechu. Ja nie wiem jak tam wyglądają cyferki, ja nie wiem jak wygląda opowieść. Znaczy trochę wiem jak wygląda opowiedzą, bo >> no ale ja nie jestem analytkiem fundamentalnym. od lat o tym mówię, >> ale mnie chodzi o coś innego. O to czym ja się zajmuję, psychologią zachowań inwestorów, modami na giełdzie. Biznes może być super prawdziwy, super rzetelny, super wydajny, ale pewna moda inwestorów sprawia, że on jest przesadzony. Yeah.

Przewijanie do góry